AKMERKEZ FashiOnAir GARAJDA !

 
Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinden Akmerkez, 7 Nisan - 20 Mayıs tarihlerinde, geleceğin modasına yön veren 35 tasarımcının ‘çok özel’ koleksiyonlarını tam altı hafta boyunca Akmerkez FashiOnAir etkinliği kapsamında moda tutkunlarıyla buluşturmuştu.

FashiOnAir projesiyle, moda dünyasının 35 genç tasarımcısına ev sahipliği yapan, Akmerkez, bu etkinliğin ilk sezonuna sıra dışı “FashiOnAir Garage Sale Party” ile veda ederken ,partide FashiOnAir bünyesinde yer alan özel koleksiyonlarla bir kez daha buluşma fırsatı sunuyor.

“FashiOnAir Garage Sale Party”de aynı zamanda, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerine ait özel ürünler de satışa sunularak ,bu ürünlerden elde edilecek gelirle, “Her Yıldız Bir Dilek İçin” isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında, bir yardım kurumuna destek verilecek. Akmerkez’in düzenlediği bu özel gece için, ünlü isimler de dileklerin gerçekleşmesi, hayatların umutla dolması konusunda duyarlılık gösterip, özel eşyalarını bağışlayarak söz konusu projeye destek oldular.

Tekstilden endüstriyel tasarıma, aksesuardan dekorasyona kadar değişik kategorilerde yaratıcı tasarımlara yer verilecek olan “FashiOnAIR Garage Sale Party'’ de aynı zamanda tüm gece boyunca göz alıcı etkinlikler yer alacak.

08 Haziran Salı akşamı, Akmerkez’in 4. Garaj katında gercekleşecek olan “Garage Sale Party”, açılış kokteyli ile saat 19:30’da kokteyl başlayacak ve sürprizleriyle birlikte saat 01:30’a kadar sürecek.

İşte gecede özel eşyaları sergilenecek olan ünlülerden bazıları; Siren Ertan,Ömer Karacan, Begüm Şen, Şirin Yalçın, Elif Dürüst,Deniz Berdan...

Yorumlar