3 Eylül 2012 Pazartesi

15- CADI KAZANI !
Vucudu ikinci bir deri gibi saran ve vücut hatlarını en güzel şekilde ortaya çıkaran marka nedir desem sanırım ilk 5 'inizde mutlaka Victoria Beckham olur. Şayet niyetimiz tabuları yıkıp bir ilk olabilmekse Beyza Arslan bunu fazlasıyla başarmıştır kendisini tebrik ederim !


12 yorum:

 1. emanet almış sanırım :))

  YanıtlaSil
 2. Aslında VB'nin elbiseleri kiminde (bkz Cameron Diaz) "aslında şu anda tam olarak nefes alamıyorum" şeklinde duruyor ve güzel görünmüyor. Ben omuzlardaki, "düştüm, düşüyorum, düşeceğim" emanetliği olmasa, Beyza Aslan'daki duruşunu sevmiştim.

  YanıtlaSil
 3. inananmadım üstündeki elbisenin VB olduğuna :) tüm özelliklerini kaybederek başka bir şekle bürünmüş sanki .

  gülnihan

  YanıtlaSil
 4. makyaj felaket, elbise daha da felaket olmus. Beyza hnm secilerini normalde severim ama bu sefer olmamis.

  SElin

  YanıtlaSil
 5. malesef elbisenin askıları vücuduna oturmamış. omuz kısmı şık değil bu yüzden.

  YanıtlaSil
 6. pelincim sen gerçekten beyendinmi bu elbisenin duruşunu_______elbiseye laf söyleyemem VB olması zaten yeter benim için VB de yazıf bir kadın ama bu elbise ondamükemmel duruyor BA elbiseyi hiçmi hiç taşıyamamış elbise mafolmuş üzerinde VB görmesin inan yıkılır:)____________

  YanıtlaSil
 7. Evet niye boyle yapmıs bu kızcagız.Bir fitting yaptırsaymıs bu dugun icin genel gorunumu o prenses elbiseleri, o kokteyl elbiselerine gore daha iyi bir secim olabilirmis.Cantasını begendim uymus mesela bence.

  YanıtlaSil
 8. Ben hala bir mana veremedim. Acaba elbise VB değil mi diye bakıyorum. Diyelim Aylin Tahincioğlu normalde dar bir 38 diyelim. Nerdeyse 36 gibi. Bu elbiseyi 38 almış olsun. Etekte kesin bir balık durumu var. Ve dizden 15-20 cm üstte balık açılmaya başlıyor.Beyza Aslan dar bir 36 diyelim. Bu elbiseyi 40 beden mi aldı? Elbisenin balık bölgesinin yapışmamamsı için hatta 42 mi aldı diye düşünüyorum.O geceliğine birinden aldı , geri mi vereyim dedi? Ben anlamadım olanları.Kimse mi söylemedi kendisine bu kadar kötü göründüğünü

  YanıtlaSil
 9. Bende genel havasini begendim acikcasi yani elbise VB olmasa digerleriyle karsilastirarak bakmasak bu kadar goze batmaz diye dusunuyorum ama tabiki sende haklisin Pelincim soz konusu elbise VB olunca insan tam bir oturus ariyor.Gogus kisminin icinde yuzmus BA.Sevgiler!

  YanıtlaSil
 10. elbise en az 1 beden büyük. ne üst ne de kalça hiçbir yer oturmamış. sanki özellikle bol kullanmak istemiş.

  YanıtlaSil
 11. Bence Aylin Tahincioğlu'ndan ödünç almış, bacım her düğüne 3-4bin euroluk elbiselere bayıl bayıl bana bi haller oldu sen nasılsa giydin gösterdin bi dahada giymessin ver bi de ben giyim demiş ama tabi emanet mal öyle fitting mitting olmaz, kızcağız cücük gibi kalmış elbisenin kocamanlığı içinde..olmamış yavrum otur sıfır!

  YanıtlaSil

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails