10 Eylül 2013 Salı

Sosyetemin Böylesini Seviyorum..Bazı elbiseler vardır ki tarihte önemli anlara şahit ettikleri için unutulmazlar arasında yer alır. Tıpkı Charlotte Casiraghi 'nin üstünde gördüğünüz Missoni elbise gibi. Bir süredir ortalikta oyuncu sevgilisi Gad Elmaleh 'den hamile olduğu söylentileri dolaniyordu ama kimse emin olamıyordu.  Ta ki Charlotte, Missoni elbisesiyle bebek alışverişine çıkana kadar. İlk kez bu elbiseyle verdiği görüntülerle hamile olduğu apaçık belli oldu ve tüm dünya medyasında bu kareler kullanıldı. Ama elbise gözlerime hiç yabancı değildi çünkü bizim sosyetemiz tarafından çoktan kesfedilmisti bile. Hem de ilginç bir şekilde. İlk olarak anne Tunay Ayaydın giydi ardından kızı İpek Ayaydın. Sosyetemin 1 kiyafeti 2 kez giydigini zor gorurken  anne-kız Ayaydın 'ların kasıntısız, doğal ve pratik yaklaşımları çok hosuma gitti.


* Görseller @ModaVeSosyete 'ye aittir ve izinsiz kullanılamaz. Bu post 18 Ağustos 2013 tarihinde Sabah Gazetesi Günaydın ekinde yayınlanmıştır.

4 yorum:

 1. Missoni diyorum, otesi varmi diyorum.. sen anladin Pelosum:)

  YanıtlaSil
 2. Kesinlikle samimi bir sey, sosyeteden beklenilmeyen. süperler

  YanıtlaSil
 3. Türkiye için sosyete derken ?
  neyse pelincim uzun zaman sonra postlarını görmek güzel

  YanıtlaSil
 4. Casiraghi'ler de ya oyuncu ya yüzücü alıyor canım. İngilizlere bak Sanat tarihi mezunu Kate.. (HİÇ KISKANÇLIKTAN SÖYLER MİYİM AAA)
  Neyse Charlotte'da da pek hoş görünüyor ama tacı Ayaydınlar aldı. Bir kıyafetin farklı kombinlerle tekrar giyilmesini destekleyen benim için anne-kız'ın paylaşması harika bir şey :)

  http://little-nerd-of-fashionworld.blogspot.com

  YanıtlaSil

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails