7 Ocak 2014 Salı

5 Ocak 2014 Tarihli Yazım

* Haberde kullanılan resimler çok net çıkmamış o yüzden yüksek kaliteli olanlarını da ekliyorum..
8 yorum:

 1. Başak Dizer i her zaman çooook beğeniriz. Kıyafetin styling i muhteşem.Ama dolgun şekilde aşağı bıraktığı saçlarla boğulmuş bir görüntü sunuyor.
  En güzelimize gelince Yasemin Masis ve Gül Saygı. Modern, kendiyle barışık. Siren Ertan tabii ki belki hat olarak en güzel kadın. ama biraz sıkılmadık mı aynı saç ve makyajdan?

  YanıtlaSil
 2. Kimi insan vardır hiç düşünmeden 2 dkda giyinir çıkar, ama her seferinde öyle kombinler yapar ki hayran kalırsınız, ve doğal bir yetenek olduğu çok bellidir. Şirin Bayülgen'de durum bunun o kadar tersi ki. Son derece uğraşıyor, kendine en olmadık parçaları bile kullanabildiği bir tarz yaratmaya çalışıyor ama hiç olmuyor. Her kombini zorlama, komik hallere bürünüyor.
  En güzellerin en güzeli de bence Y.Masis ve Emek Saran. Tabii gençlerden Neslişah Alkoçlar.
  Meltem Cumbul hayatını çok yanlış yönlendirdi. 10 sene öncesinde herkesin kariyerine karizmasına hayranlık duyduğu bir kadınken şu an o aura hiç yok. Ben kendisini çok kaliteli bir kadın olarak görürüm, umarım mutlu olur.

  YanıtlaSil
 3. Başak Dizer saçını toplasaymış daha iyi olurmuş.Ayakkabı seçimi de muhteşem.Siren Hanım yıllardır çizgisini bozmadı bence saç rengi çok yakışıyor.Değiştirmesinede hiç gerek yok.Şiri Bayülgene gelince kıyafat boğulmuş kalmış.Kendini gösterememiş.Meltem Cumbul ise köylü güzeli olmuş.

  YanıtlaSil
 4. Sormadan edemeyeceğim. Meltem Cumbul'un şalı el örgüsü mü? Oysa kendisi çocukluğunda TV'de Number One programını sunarken giydiği Rıfat Özbek ceketle stil ikonumuz olmuştu bizim. Nereden nereye. Şirin Bayülgen çok güzel bir kadın. Keşke bu gerçeği kabul edip ilginç olmak adına abuk sabuk kombinler ve makyajlar yapmasa. Ve eğer güzellik tarzla duruşla bir bütün ise bence Sosyetenin en güzel kadını Arzu Sabancı.
  NCY

  YanıtlaSil
 5. Şirin Bayülgen'in stili ve tavırları için olumlu bir şey söylemem mümkün değil. Modaydı stildi bu konulara bulaşmadan işini adam gibi yapabilmek için çalışsın, çabalısın, birkaç bin fırın ekmek yesin, kafi.

  Her daim Emek Saran'a hastayım. Bu nasıl bir güzelliktir! Güzellikse güzellik, eğitimse eğitim, kariyerse kariyer. Dört dörtlük bir kadın gibi görünüyor.

  YanıtlaSil
 6. Sosyetenin en güzel kadını Özlem Önal ama o artık yerli sosyete sayılmaz ne olsa dünyanın en etkili 27. insanı

  YanıtlaSil
 7. En estetiksiz en dogal gozuken Yasemin Masis. Ayrica genc bir mimar olarak elindeki bu kadar imkana ragmen ari gibi calisan saygi duyulasi bir kadin bence.

  YanıtlaSil
 8. çalıntı ''tasarımcıklık'' konusunda n e düşünüyorsunuz..pınar Altuğ da resmen gucci çantalarının birebir aynısını by pinar a. adı altında net sitesine pazarlıyor..hande Ataizi ve diğerleri de...kendi meslekleriyle ilgili konularda da telif hakkından bahsediyorlar n sıl bir ironidir..amacı hakaret vs değil zaten görünen köy-kılavuz parodoksu da bunu açıklıyor :) ..bu arada yazılarınızı cici buluyor ve taki ediyorum..iyi çalışmalar...

  YanıtlaSil

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails