10 Ocak 2014 Cuma

I'M FASHION MAG ile I'M WATCHING YOU :) - Aralık 2013Bundan böyle her ay I'M FASHION MAG dergisinde I'M WATCHING YOU Köşesindeyim !! Blogdan alışkın olduğunuz tarzda cemiyetin ünlü isimlerin kıyafetlerini mercek altına alıyorum. Aylık dijital moda dergisi I'm Fashion 'ı okumak isteyenleri BURAYA alayım :) Ya da isterseniz App Store 'dan indirip hem iphone 'dan hem de iPad 'den okuyabilirsiniz. 

Aralık sayısında bakalım kimlere neler demişim :) Yorumlarınızı bekliyorum ve hepinizi öpüyorum :) Durun daha süprizlerim bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bir süprizim daha var :)


4 yorum:

 1. Tebrik ederim Pelin'cim.. Bundan sonra bir TV programı bekliyorum artık.. Sen bir değersin ve daha geniş kitlelere hitap etmelisin.. Biz senden çok şey öğrendik herkes nasiplensin.. Başarılarının devamını diliyorum :))

  YanıtlaSil
 2. Serenay Sarıkayanın boynundaki flar fazla gelmiş Bence olmamalıydı.Elindeki çantada hem rengi itibari ile elbiseye göre basit kalmış. Siren Hanımın trençkotu çok rüküş abartı duruyor.Alpin Şahin çok hoş olmuş yaşının güzelliğini ve doğallığını yansıtmış.Arzu Sabancının kıyafeti baştan aşağı olmamış bir boğumiçersinde kolye ise tam felaket gözü yoruyor. Ayşe Kucuroğlu elindeki çanta o elbisenin çantası asla değil spor görünümlü kalmış ve boyutuda uygun değil küçük sade bır canta daha ıyı olurdu. Veeee en basarılısı Didem Antebi her şeyi ile on numara olmuş. Abartısız güzel...

  YanıtlaSil
 3. Evet bir TV programı bekliyoruz.:)

  YanıtlaSil
 4. oooo, gayet güzel olmuşş bu harika :) tv programlarında da dinlemek isteriz :)

  YanıtlaSil

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails