5 Şubat 2014 Çarşamba

2 Şubat 2014 Tarihli Yazım


5 yorum:

 1. Hangi magazada satil iyor Eda hanimin ikinci el kiyafetleri?

  YanıtlaSil
 2. Yaa geçin ya. Filiz Ahmet dışındakilerin hiç biri olmamış. Zorla şıklık bulmaya çalışıyoruz. Bu arada Tuğçe E'in durumu nedir?? Neler oluyor? Kimseler söylemiyor mu kendine ? Esra Oflaz'a o kolye gitmemiş. Kısalmış boyun, göğüs çevresi de iri gözükünce, olmamış hiç.Tulumu beğensem mi beğenmesem mi bilemedim. Demek ki şık değil .Yasemin Öğün Sister Act'ten çıkmış gibi, ama çorap olayı güzel ayakkabı seçimiyle onda ok durmuş. Ezgi İçel'e hiç yakıştıramadım. Bari sen olma Fashion Victim. Ece Sükan'ın yaşına gitmiyor böyle şeyler. Bunları japonlara bıraksın.

  YanıtlaSil
 3. Moda nedir Allahaşkına yaaa!!! Ezgi İçel ve Ece Sükanın düştükleri komik durum..:)Yasemin Öğün'e o elbise hiç yakışmamış.Beli kalın ve basenli göstermiş.Eda Taşpınar olmamış.Demet Hanif kürk etol ne alaka? Eda Kosifle Filiz Ahmet gayet şık

  YanıtlaSil
 4. Esla Oflaz Guvenkaya'nin kolyesi cidden olmamis!

  YanıtlaSil
 5. Ezgi Icel, Ece Sukan ve Yasemin Ogun o coraplar yerine kisa bot giyselermis ya?! Nedir o soket coraplarin olayi, kiyafete ne gibi bir şıklık katiyor, var mi mantikli aciklamasi? Ayrica Yasemin Ogun'un kiyafeti hepten faul.

  Tulumu tasiyabilmek icin epey azyif ve fit olmak gerek. Eda Kosif ve Belgin Aksoy duzgun fizikli ve zayif insanlar, ancak tulumu iyi tasiyabilecek kadar fit degiller. Yol yakinken donsunler. Bu sevdadan vazgecip fiziklerinin guzelligini vurgulayacak secimler yaparsalar, kendileri kazanirlar.

  YanıtlaSil

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails