4 Şubat 2014 Salı

BEYMEN ACADEMIA 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu


 
 

Beymen Academia rahat, sportif ve zamansız parçalardan oluşan koleksiyonuyla yine harika yine çok başarılı..

Koleksiyondan beğendiğim parçaları sizler için seçtim..


 

 

 


 

Aslı Abbasoğlu haklı olarak epey gurur dolu bir yüz ifadesiyle..Bu da instagram sayfamdaki paylaşımım..4 yorum:

 1. Ne enteresan, kritik etmeye bayılıyoruz da Aslı Hanım'a bir bravoyu çok görüyoruz. Çok temiz, çok yalın , çok doğru bir koleksiyon için kendisini kutluyorum. Ne oldu beğenemediniz mi milletin çakma Chanel'lerini şakşaklarken, emeğin olduğu bir koleksiyona bir tebriği bile yakıştırmazken. Congrats!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne kadar manasız bir yorum. Belli ki okuduğunuzu anlamak konusunda epey kıtsınız. Aslı Abbasoğlu için yazdığım cümle aslında dememi istediğiniz şeyi içeriyor. Gayet olumlu bir postu manasızca eleştirmekte bir meziyet olmalı BRAVO size !!

   Sil
 2. Pelin Hanım, siz yanlış anlamışsınız. Tam tersine ben size değil, diğer okuyucularınıza bu eleştiriyi yapmıştım. Siz gayet güzel , haklı bir şekilde Aslı Hanım'ı ve B. Academia için yaptığı koleksiyonu tanıtmış ve kibar bir şekilde övmüşsünüz. Ve takip ettiğim kadarıyla artık zaten her yerli tasarımcıya da köşenizde yer vermiyorsunuz. Benim garipsediğim, diğer okuyucuların, esas övgü veya kritiklerini sunmaları gereken yerde, birden bire yok olmaları. Sözüm size değil, takipçilerinize idi.İş eleştiriye, veya gereksiz pohpohlamaya gelince( sahte koleksiyonlar dahil) üstümüze yok, ama iş daha mütevazi, daha minimalist başarılara gelince, kimsenin eli tuşlara gitmiyor sanırım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yanlış anladığıma sevindim :) Aynı fikirdeyiz. Ama merak etmeyin raporlardan binlerce kez okuduğunu görüyorum. Yorum yazılıp yazılmaması pek önemli olmuyor. Bilinsin görülsün yeter, sevgiler :)

   Sil

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails