10 Şubat 2014 Pazartesi

MARIE CLAIRE Ocak 2014Ve yaşadığım son güzel gelişmelerden biri de Marie Claire ekibine katılmış olmam. Dünya tatlısı 2 insana yani Şah Yaycı ve Bige Daruga Çalışkan 'a "hayır yapamam" demek o kadar zordu ki ! Zaten bildiğiniz gibi insan üstü bir tempoda koşturuyorum. Bu listeye bir de dergiyi katmak benim için tam bir çılgınlıktı. Ama oldu işte. Şaka maka blogger 'lık ile başlayan hobim önce gazete sonra e-dergi şimdi de aylık dergi derken bayağa bayağa profesyonelliğe dönüşüverdi. Üstelik çalıştığım isimlerde sektörün en iyilerinden. Şengül Balıksırtı, Esra Çoruh, Şah Yaycı, Bige Daruga Çalışkan ve Ferhan İstanbullu. Hepsi işine aşık birbirinden mükemmel ve değerli isimler. 

Bundan böyle her ay Marie Claire de "Pelin 'in Not Defteri" başlığı altında 2 sayfaya ay süresince beğendiklerimi, alışveriş listemi ve davetlerden kendi çektiğim görselleri sizlerle paylaşacağım. Siz burda fazla faal olmuyorum diye bana çemkiriyorsunuz ama aslında farklı mecralardan aynı hız devam ediyor :) Üstelik ne zorum varsa hala her işi tek başıma yapıyorum. 

"Pelin 'in Not Defteri" köşem dışında bir de her ay tarzıyla ve çalışmalarıyla dikkatimi çeken isimlerle stil röportajları yapacağım. Mesela ilkini şubat ayı için Arzu Sabancı ile gerçekleştirdim. Okumak isteyenler hemen satın alabilir. 

Nereye yazıyorsam hepsi sizlerden gelen olumlu/olumsuz eleştirilere açıktır. Hatta bana yeni isimler için fikirler bile verirseniz çok memnun olurum. Gerçi 3-4 sayı için isimlerimi belirledim ama aklıma gelmeyenler olabilir. 

Hepinizi öpüyorum..


5 yorum:

 1. Hayırlı uğurlu olsun sizi takip ettiğimiz popüler mecralarda daha sık görmek sevindirici oluyor :) sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Tebrikler, başarılar

  YanıtlaSil
 3. gül gölge saygı olsun lütfen pelincim birde sağ kösedeki resim o kadar güzel ki önce uzun uzun bakıp sonra postu okudum hele o saçlar harika!!!!! Selin

  YanıtlaSil
 4. Tebrikler Pelin'cim :) Başarılarının devamını dilerim, adına çok sevindim...:)

  YanıtlaSil
 5. Sahane guzel ama TR'de olmayan bizler dergiyi alip okuyamayacak. Hadi gazete kosesini instagram ya da blog'dan okuyabiliyorduk ama MC yazilarini da scan edip buraya koymazsin herhalde ;(

  YanıtlaSil

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails