4 Mayıs 2014 Pazar

Geçer "NOTE" Aldı !

Fırsat buldukça katıldığım davetler hakkında post yapmaya çalışacağımı söylemiştim. İşte onlardan biri Note Kozmetiğin Beymen Morini Teras 'da verdiği lansman davetiydi. 


Nihat Odabaşı 'nın yüzü olduğu kozmetik markası pr anlamında ilk çıkışını belli isimlere gönderdiği makyaj kitiyle yaptı. Eve geldiğimde kocaman bir kutu ve üstünde Pelin sen en güzelsin yazısı !! Hoppala bu da nedir diye suratımda kocaman bir tebessümle ürünleri incelemek tahmin edersiniz ki çok keyifliydi. Tabi ki herkese sen en güzelsin diye gönderdiklerini sanırım hepiniz anlamıştır :) Ama kadınız işte, zayıf tarafımızdan vurdular :)

Sıkışan parmaklara benim de içim gitti :)

Lansman daveti ise çok keyifliydi. Cemiyetin tüm tanınmış simaları vardı desem yeridir. Yıldızlar kaldırımından ilham alınarak katılanların isimlerinin yıldızlar üstüne yazılması hoş bir detaydı. Ben de 2-3 saatlik yıldız oluverdim :) 

Sitare Akdilek,Nihat Odabaşı, Şükran Güzeliş

Ev sahibi Sitare Akdilek idi. Bu arada Sitare Akdilek 'in başarılı Party Kids yöneticiliği yanısıra eski reklam ve pr işine de geri döndüğünü belirtmem gerekiyor. Bunda da başarılı olacağına eminim. Zira kendisi yüksek volt enerjiye sahip ve müthiş bulaşıcı olan cinsden. 

Günün adamı Nihat Odabaşı geldiğinde ise bir nevi Justin Bieber çılgınlığı yaşandı. Sevgi kucaklaşmaları, selfie'ler havalarda uçuştu. Tabi ki Gülben Ergen de bu özel gününde yakın dostunu yalnız bırakmadı. 

Moda anlamında ise benim için davetin en şık isimleri Christopher Kane marka kıyafetleriyle Beyza Arslan ve Arzu Sabancı oldu. Beyza Arslan kendisine çok yakıştırdığım yeni doğal saç modeli, varla yok arası makyajı, deri pantolonu ve Fendi stilettolarıyla kusursuzdu. Arzu Sabancı 'nın tek omuzu açık ve işlemeli bluzu da kendisine çok yakışmıştı. Bunun yanısıra gözüme ilişen estetik ve trendi detayları da sizler için karelemeyi ihmal etmedim :)
Arzu Sabancı'nın Christopher Kane imzalı bluzunun omuz işlemeleri ve kesimi çok zarifti. 

Beyza Arslan 'ın da bluzu bir Christopher Kane. Modern tarzlarda hep çok başarılı. Doğal saç şekli, minimum makyajı ve havasıyla çok hoştu. 

Bilge Eren Beymen elbisesi, Brian Atwood stilettoları ve Charlotte Olympia clutchı ile tam bir lady chic..

Begüm Şen 'in Bottega Veneta çantası tam bir "to die for" dedikleri cinsten..

Tuğana Savgı 'nın Dylanlex marka kolyelerine bayıldımmmm..

Şah Yaycı ile aşkımız bitmezzz. Alemin en harbi kadınlarındandır ve"yaşının iyisi değil iyisinin de iyisidir"

Gülben Ergen ekranda gördüğümden bile zayıf. Hatun taş olmuş taşşş..

2 yorum:

  1. B.A nın üstünde gördüğüm C.Kane bluz gördüğüm en kötü tasarımlardan biri. Keşke kendi de böyle bir seçim yapmasaymış. Çocuk kıyafetlerinde kullanılan detaylara benziyor. ıyyyyh

    YanıtlaSil
  2. gulben ergen cok zayıflamıs ama cıldı acayıp fecı duruma gelmıs malesef

    YanıtlaSil

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails