6 - Kim Daha ŞIK ?

 


Son günlerin en popüler seçimi Dolce&Gabbana'nın kırmızı/siyah dantel straples elbisesi. Orjinali siyah kemerli olanı. İsteğe göre kemersiz ve etek uçlarında dantelin daha uzun tutulduğu modelde var. 3 Hollywood yıldızı son aylarda aynı elbiseyle görünmekten çekinmedi. Hemde hepsi kırmızı halıda. Juliette Lewis, Isla Fisher ve Christina Aguilera. Bunlara birde bizden Fatoş Sarıgül eklendi.

Juliette kıyafeti olabildiğince yalın kullanmış. Elbise, sıfır yağsız vücudunu bir eldiven misali sarmış. Ama şu günlerde popom donduğundanmıdır nedir fazla çıplak geldi gözüme.

Isla ve Christina hemen hemen aynı tarzda giyinmiş. Siyah bir ceket/hırka, siyah çoraplar ve siyah ayakkabılar. Ama ikisindede demode bir hava var. Fazla kuralına uygun, fazla teyze, fazla hala, fazla, fazla..

Fatoş Sarıgül'e gelirsek. Sanırım en hoşuma gideni oldu. Elbiseye hakkını en iyi şekilde vermiş. Özen göstermiş. Uğraşmış. Kemere bir nişan kemeri eklemişki hiçde fena durmamış. Makyaj konusunda hala yaşına göre aşırıya kaçtığını düşünsemde bu seferlik bu bile gözüme batmadı. Kıyafete uygun mücevherler itinayla seçilmiş. Birtek ayakkabı seçimini beğenmedim. Aslında çorap giymediği için modeli doğru seçmiş. Ama keşke taşsız olanını bulabilseymiş. Bu kadar mücevher varsa artık ayakkabı düz siyah olmalıydı.

Benim seçimim Fatoş Sarıgül oluyor. Peki sizinki ?Kaynak : Alem

Yorumlar