NEW YORK MODA HAFTASI 2010 - Alışveriş Listem 1

Kendimi mültimilyarder bir işkadını yada bir Rus oligarkın sevgilisi/eşi olarak hayal ediyorum :)) Banka hesabım epey şişkin ve ben New York Moda haftasındaki tüm defilelere gidip istediğim şeyi alabiliyorum.

Şayet böyle bir imkanım olsaydı işte alacaklarım :Zac Posen'ın defilesi birbirinden güzel parçalarla dolu. Ama en beğendiklerim 2li ve 3lü değişik kumaşların bileşiminden oluşan miniler oldu.

Tory Burch'ın ortaçağ şövalyelerin zırhından esinlendiği elbise.Tibi'nin tek parça 2li elbiseleri şahane. Aslında Tibi'nin tüm koleksiyonunu alabilirim. O denli tarzıma uygun bir marka.Sezonun en hit rengi gri. Thakoon'dan şahane bir eser. Üst misyonerlerin pelerinini andırıken bunu fütüristik bir etekle bileştirmiş. Kemerle birlikte şahane bir uyum içinde.Proenza Schouler'ın pili ve deri uyumu şahane. Eteklerdeki cep oynamaları çok şirin.Naeem Khan'ın zengin kumaşları göz kamaştırıcı. Ama özellikle bu 2 model favorilerim.Mulberry'nin payet süslü abajur etekleri şahane. Bilekten bağlı ayakkabılarada ayrıca bayıldım.

Monique Lhuillier'nin bu şahane siyah tuvaleti yaz düğünleri için biçilmiş kaftan. Kumaş korsesiyle her kadını son derece zarif gösterebilecek güçte.Michael Kors şehirli kadının zerafetini yine konuşturmuş. Tüm koleksiyonunu düşünmeden alabilirim. Pastel tonlar, kemer ve kürk detaylarda ilk göze çarpan unsur. Siyah 2 parça maksi kıyafet son derece hoş.

Yorumlar

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.