13 - Kim Daha ŞIK ?

Kim Daha Şık? bölümünde epey birikme var. Acilen arayı kapatmam gerekiyor :)Jenny Packham 'ın bu şahane kıyafetini ilk, 2011 Altın Küre Ödülleri 'nde Sandra Bullock 'un üstünde gördük.

Mine Kalpakçıoğlu da işçilik harikası bu elbiseyi Melisa Eliyeşil 'in nişanına giydi.

İşin doğrusu ikisi arasında seçim yapmak çok zor. Kıyafetin kendisi o kadar güzel ki giydiği kişiyi rahatlıkla arka plana atabilir. Elbisenin rengi ve kesimiyle en iyi bütünleşenin Sandra Bullock olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar gereksiz uzunluktaki kahkülleri rahatsız edici olsa da elbise Sandra 'nın üstünde daha bir hayat bulmuş gibi.

Yorumlar

 1. Elbise sahane ama bence ikisinin de saclari olmamis. Sandra Bullock'un kahkulleri cidden cok uzun ve dumduz saclar elbisenin ust kismini kapatmis. Mine Kalpakcioglu'nun saclari da kendi evde yapmis gibi. Bu elbiseye basit, sik bir topuz cok hos olurdu.

  YanıtlaSil
 2. Mine Kalpakçıoğlu çok zarif bir kadın, normalde bu elbise ona çok yakışırdı ama tam tarif edemiyeceğim, olmamış. Sanki Mine hanım elbiseyi değil de, elbise Mine hanımı giymiş.

  YanıtlaSil
 3. evet saçlar sırıtıyor.

  ülkü haklısın tuhaf bir şekilde mine k. de emanet görüntüsü var.

  YanıtlaSil
 4. Elbiseye bittim.Sandra'yı çok severim zaten.Ama o saçlarını toplayaydın daha bi hakkını verecektin o elbisenin be Sandracım.

  YanıtlaSil
 5. Mine Hanım'ın bu elbiseyle olan fotolarını ilk gördüğümde, gördüğüm en güzel hali olduğunu düşündüm. Hayret, sizin aksinize ben sçlarını falan çok doğal buldum ve elbiseyi de sanki ondan iyi taşıyan olamazmış gibime geliyor şu anda. Çok beğendim ben bilemiyorum... Bence zaten hafif wild bir yanı olan ve bunu kendine çok yakıştıran, doğal, çok hoş bir kadın...
  Ben de böyle seviyorum n'apayım :)

  YanıtlaSil
 6. Bu arada Sandra Bullock'un kakülleri depresif ergenlere benziyor. Ehhee :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.