ARMANI NY MAĞAZA AÇILIŞI

Dün gece Armani nin New York 5. Cadde de yeni mağazasının açılış partisi vardı.Victoria Beckham şahane bir Armani kıyafetle. Saç ve makyajı harika. Keşke o insana rahatsızlık
veren poz vermeleri olmayıp daha doğal olsa.Alicia Keys in paltosu elbisesinden çok daha güzel.Molly Sims örgü elbisesi çok güzel. Makyajı ve saçı harika bir canlılık vermiş.Milla Jovovich i ender kötü gördüğüm anlardan biri. Saçı ve makyajı çok kötü görünüyor.Solange Knowles un kıyafeti iyi hoşda cart pembe clutch, bütünlüğü feci bozmuş.Mad Men dizisinin yıldızı January Jones ve Elsa Pataky.Uzun zaman sonra Ornella Muti yi görmek hoş oldu.

Hollywood yıldızlarının stilisti Rachel Zore nun uçupda havalanmasına az kalmış. Zayıflık her zaman güzel olmuyor işte.Gossip Girl ün yakışıklısı Chace Crawford un kıyafeti rezalet.

Leonardo diCaprio her zaman ki mavi kravatıyla bilindik klasik çizgisinde.Ricky Martin in fular rengi çok hoş.

Usta yönetmen Martin Scorsese her zamanki babacan gülümsemesiyle.Natalia Vodianova yine çok güzel yine ışıl ışıl.

Fransız Vogue dergisinin Şef Editörü Carine Roitfeld. Wintour ile Roitfeld arasındaki koltuk rekabeti hat safhada. Eğer söylenildiği gibi Wintour Beyaz Saray da çalışmaya başlarsa koltuğunun sahibi şimdiden belli.Eugenia Silva nın pudra pembesi clutch ına bayıldım.

Mira Sorvino 3. çocuğuna hamile.John Mayer ve Josh Hartnett.Kendisini gecelerde zor gördüğümüz Liam Neeson.

Giorgio Armani, Caroline Kennedy ve New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg.

Yorumlar