MÜTHİŞ İKİLİ : MADONNA ve HAKAN YILDIRIM !

 
Türk modası için büyük bir sükse..Fotoşop kullanılmaması açısından (yersen..) tüm dünyada ses getiren Mayıs ayı Interview dergisinde Madonna, Hakaan giyiyor..İşte o çok meşhur ' Madonna'yı giydirmek isterdim ' hayalinin gerçek olduğu an !

Fotoğraflar Mert Alaş & Marcus Piggott çalışması. Güçlü bir şekilde Madonna'nın 80ler 90lar havası yaratılmak istenmiş ve başarılıda olunmuş.

Belki de HakaanMert Alaş tavsiyesiyle giymiştir diyeceğim ama Madonna'da öyle her tavsiyeye kulak asacak bir kadın değilki. Her adımı programlı devasa bir marka. Beğenmişki uygun görmüşki Hakaan giymiş. Çokda yakışmış. Deri ceket ve ayakkabılar müthiş rock chic olmuş..Ayakkabılar nasıl olmuşda dikkatimden kaçmış diye bağırmak istiyorum. Müthiş seksi ve şık !

E artık Madonna ile başlanmışsa bundan sonraki ancak Angelina Jolie olacakki beni kesecek :)

Tebrikler Hakan Yıldırım !

Yorumlar

 1. Çekimler çok başarılı! Hakaan olayı ise "cherry on the top of the cream" diyorum, yakışmış :))

  YanıtlaSil
 2. gerçekten çok onur verici bişey,tebrikler hakan yıldırım =)

  YanıtlaSil
 3. süpermiş...bir projede Hakan Yıldırım ile çalışmıştım ve her ince detayı takip eden kıyafeti sadece teslim etmekle yetinmeyen bir yetenek, tebrikler.

  YanıtlaSil
 4. bu gercekten harika....100% hak ediyor bu basariyi!

  YanıtlaSil
 5. iyide zaten madonna mert alas arkadas mert alasta hakan a yardım ediyo bi ceket bi ayakkabı aman ne buyuk başarı:D tek hayali bumuymuş yani adamın...

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.