2010 CFDA MODA ÖDÜLLERİ

Gecenin en büyük 2 ödülü Marc Jacobs ve Jason Wu'ya gitti. Gelelim kim gelmişde ne giymiş konusuna :)

Bana göre gecenin en şık 2 ismi. Carmen Kass'ın Michael Kors kıyafeti muhteşem şık. Hem çok sade hem çok seksi hemde pek bir zarif.

Gwyneth Paltrow'u uzun zamandan beri bu kadar şık görmemiştim. En sonunda tarzına giden şahane bir seçim yapmış. Michael Kors kıyafetiyle gecenin en şıkı en güzeli.

Gecenin çiçek deseni ve renk sevenleri. Sarah Jessica Parker bir başka Alexender McQueen ile.

Rachel Weisz'in Jason Wu imzalı kıyafetine bayıldım. Rachel'in kötü bir seçim yaptığını görmek zaten zor. Vücut tipine her zaman uygun seçimleri yapıyor.

Anna Wintour'un kıyafetinede bayıldım. Her ne kadar böyle bir gece için haute couture tercih etseydi daha iyi olurdu diye düşünsemde Carolina Herrera imzalı kıyafette çok yakışmış.

Jessica Biel'in MTV ödülleri gecesindeki seçimi keşke bu gece için olsaydı. Bu sefer çok renkli bir Diane von Furstenberg giymiş. Yakışmış ama kesinlikle dün attığım wowwwwdan yoksun bir şıklık.

Gecenin en silikleri J.Mendel imzalı kıyafetiyle Brooke Shields ve Marc Jacobs kıyafetiyle Alexa Chung. Şu Alexa Chung nasıl en şık giyinen seçilir bir türlü anlayamıyacağım. Arada gerçekten şık olduğu zaman oluyor ama en stil sahibi olmak çok başka bişidir yahu ??!!

Yorumlar