Emma Watson HAKAAN Giyer !!

 


İşte budur ! HAKAAN kıyafetleri kırmızı halıyıda süslemeye başladı. Dün gece düzenlenen ELLE Stil Ödülleri'nde genç yıldız Emma Watson hemen ilk bakışta HAKAAN olduğu anlaşılan şahane bir elbiseyle görülüyor.

Hemde bu gecede Emma Watson yılın stil ikonu seçildi. Bu yüzden giydiği kıyafet ayrı bir önem taşıyor.Son zamanlardaki kötü görünen kırmızı halı performansı sonrası enerji dolu, genç ve tarzına uygun bir seçim.

Nihayet saçı, makyajı ve aksesuarlarıyla görmek istediğim bir Emma Watson ! E tabi ki gerçek yıldızların üstünde görmek istediğimde bir HAKAAN !

Açıkçası geceye katılan diğer tüm ünlüler umurumda bile değil. Bir tek Emma şık diğerlerinin hepsi otomatikman rüküş :)

Yorumlar

 1. yani bu taş gibi kızın o ilk potter filmindeki bücürük olduğuna inanamıyorum, maşallah:)))

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. elbise çirkin bir elbise değil fakat emma bu giysi için fazla kilolu geldi bana bu elibse daha cok skiny kadınlara yakışır gibi geliyor

  YanıtlaSil
 4. fazla kilolumu ? yapmayın nolur yaaa..kızın kilosu tamda olması gerektiği gibi. kazuret gibi görüneceğine aksine sağlıklı bir incelikte. bacaklar güzel ve fit, kalça orantılı, kollar güzel, yüz güzel. aksine böyle bir vücutta çok daha güzel görünmüş elbise. tabi tercih meselesi benim tercihim her daim sağlıklı bir incelikte olmak :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.