BU MÜTHİŞ ZEVKE ŞAPKA ÇIKARIYORUM !

 


Sema Basa takdir edilesi bir giyim zevkine sahip !!! Geçtiğimiz günlerde giydiği olağanüstü güzellikte ki kombinasyonunu gördüğümde kendisine bir kez daha hayran kaldım !!! Yılan derisi Hermes çantası belli ki bol sıfırlı. Bu eşsiz güzelliği daha da zenginleştirmek için muhteşem bir yol seçmiş !!! Ayakkabılarını da ceketini de aynı deriden seçmiş !!! Kimsenin aklına gelemeyecek bu nadide zevkiyle farklılığını bir kez daha ispatlamış oldu. Kendisini tebrik etmemek büyük bir kabalık olacaktır !!! BRAVO !!!

Yorumlar

 1. ya bence parçalar ayrı ayrı muazzam hele harmes offf diyorum ama birleşince olmamış gibi sanki ama senin zevkinede güveniyorum pelincim

  YanıtlaSil
 2. sevgili civciv ben bu kombinasyonu övmüyorum ki..tam tersine !

  YanıtlaSil
 3. Şöyle yetişkin bir anakondadan tulum çıkarıp baştan ayağa yılan derisine bürünseymiş daha güzel olurmuş :))

  Evren

  YanıtlaSil
 4. sevgili evren benim de aklıma gelmedi değil :)))

  YanıtlaSil
 5. oldu olacak, eteginide yilan derisi secseymis bari...bu insanlarin bir giyim danismani filan yok mu yahu?bir arkadasi da mi soylemez kotu oldun filan diye...pes

  YanıtlaSil
 6. Neden böyle düşündün anlamadım ama bence hiç olmamış. Her biri çox güzel ama bir yerdə çok abartılı duruyor. Acaba benmi anlamadım bu kombinasiyonu)))

  YanıtlaSil
 7. Aneaaam bu ne yaa?

  YanıtlaSil
 8. sevgili kevin zaten bende beğenmedim. güzel şeyler söylüyorum gibi geliyor ama lütfen tonlarca ünlem işaretimi kaçırmadan oku :) sevgiler

  YanıtlaSil
 9. Oldum olası sevmem ben giyimde aşırı uyumu. Yani benim çantam ne ayakkabımla ne de kemerimle uymak zorunda değil. Kaldı ki ceketi aynı desen ve kumaştan seçmek büsbütün alaturkalık benim nazarımda. Kesinlikle katılıyorum, bende beğenmedim. Uyumsuzlugun uyumu denen bir şey var, ve ben o şeyi çok seviyorum. :)

  derya

  YanıtlaSil
 10. insanların ironiden anlamıyor olmaları da çok ironik hee.
  ayrıca sanırım kusuciğiiimmmmm

  YanıtlaSil
 11. bu kadıncağızın yerine benim kolumda paralansa o hermesler ...

  YanıtlaSil
 12. Hmm, cok ozur dilerim((( yanlish anlamishim(( Bu shekilde yazini daha once okudugumu hatirlamiyorum)))

  YanıtlaSil
 13. yahu illaki cadı olmamı istiyorsunuz :)

  YanıtlaSil
 14. Eh artik alishtik tatli cadiya)))

  YanıtlaSil
 15. kendisini beymen erenköy'den tanıyorum, bi de sık sık brasserie'de görürdüm; kızı da kendisi de korrrkunç rüküş giyinirler!

  YanıtlaSil
 16. Yahu okurdaşlar kızcağız her bir satır sonun aünlem koymuş hem de 3 tane yanyana hiç mi türkçe-edebiyat okumadınız ayol lisede ortaokulda, yani dalga geçmiş ay çatliciğiiimm:-))Ayrıca zevkin parayla veya parasızlıkla ilintili olmadığının da kanıtıdır.
  Çok feci çoookkkk korkunç,Ayy rüyama girmezse iyidir bu gece:-))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.