MERYEM UZERLİ' nin Kırmızı Kıyafeti

 Meryem Uzerli hayatımıza yeni girdi. Kendisi ülkemin top 3 dizilerinden birinde tarihimizin en merak uyandıran kadınını canlandırıyor. Cazgır sesi bazen sinirlerimi hoplatsa da rolünü genel olarak gayet iyi yapıyor. Üstelik yüzünün güzelliğini çok beğeniyorum. Alev rengi saçlarını, gözlerini ve bakışlarını çok etkileyici buluyorum. Haa birde aylardır bir türlü söylemeyi beceremediği Sülüman olayı var da şimdi bu konuya girmenin manası yok :)

Meryem Uzerli günlük hayatında gayet sıradan giyiniyor. Giyiminde hiçbir özen yok. Özen gösterdiğinde de kötü giyinmekten bir türlü kurtulamıyor.

Ama geçtiğimiz hafta Cannes'da düzenlenen özel bir gecede Tuba Benian imzalı kırmızı kıyafetiyle gayet hoş bir şıklık sergilemiş.

Saçlarının rengi ve teninin beyazlığıyla kırmızı renk güzel bir bütünlük yakalamış..Kolyesi yakışmış. Makyajı yerinde. Ama o aradan az buçuk görünen ayakkabısının rengi beyaz değildir diye ümit ediyorum !! Büyük ihtimalle flaştan öyle çıkmıştır !!

Yorumlar

 1. bence elbiseyi gerçekten taşıyamamış ve ayakkabısı beyaz galiba :S

  YanıtlaSil
 2. Ben de beğeniyorum bu kızı. Ama gıdı yaptı ya. Ne yediriyolarsa garibime, gıdılı mıdılı bi hatun oldu.
  Ayakkabılar beyaz yalnız gerçekten de... Yalnızlık böyle birşey, uyaranın olmayınca bembeyaz papiklerle çıkıveriyosun... Pöf.

  YanıtlaSil
 3. walla elbise hiç otumamış bile vücuduna zaten kıvrım felanda yok ne giyse yakışmaz nitekim bu da öyle

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.