DERİN MERMERCİ ve YOSUN REZA Şıklığı

 


Bu 2 kadın keşke daha çok davetlerde görünse. Çünkü her daim şık ve gözalıcı olmayı başarıyorlar. Tıpkı dün gece katıldıkları bir düğünde olduğu gibi.

Atelier VERSACE 'nin elbisesi Yosun Reza 'nın üstünde son derece şaşalı görünüyor. Halbuki bu elbiseyi 2010 Oscar ödüllerinde Demi Moore giymişti ama hiç de böyle alımlı gelmemişti gözüme. Saçları, koyu makyajı, clutchı ve mücevherleriyle tam bir haute couture şıklığında.

Derin Mermerci nasıl olduysa bu sefer ablasının gölgesinde kalmış. ROBERTO CAVALLI elbisesiyle her zaman ki havasında ama ne yazık ki saçlarını beğenmedim. Üstelik bu yakaya kolye takmak ne kadar doğru tartışılır.

Yosun Reza'nın NY, Derin Mermerci'nin Paris'e dönene kadar bir kaç davete daha katılmalarını umuyorum.

Yorumlar

 1. Derin Mermerci lisedeyken gayet makul bir insan olmasına rağmen nedense sonradan böyle acayip bir tipe dönüştü. Zat-ı şahaneleri Hande Ataizi ile birlikte iticilikte son raddeye oynar gözümde... Hem tipi, hem hakkında çıkan haberler, hem üstü başı... Özellikle bu foto'daki elektrik çarpığı ve inatla değiştirmediği muhabbet kuşu kakası sarısı renkli korkunç saçlarıyla gece görmekten imtina edeceğim bir halde... ablası o yüzden yanında melaike gibi kalıyor. Bu arada, ablasının çenesi mi törpülenmiş? Öne doğru accayip bir kayma var, çekiç gibi... Öf işte ikisi de itici, itici ve yine itici. Cem Uzan, hay ben senin zevkine... bırak gül gibi kadını, sonra elektrik çarpığına yüz ver... Ne biçim zevkin varmış peeh.

  YanıtlaSil
 2. :)))) evet sanki törpülenmiş gibi görünüyor. belki resimdendir emin değilim.

  ben 3 kardeşide beğeniyorum 3ününde kendine has bir havası var.

  ama haklısın alara koçibey in zerafeti bambaşka. ayrılmadaki dik duruşu çok hoşuma gitti. sadece güzel değil asil de.

  YanıtlaSil
 3. Bu üç kardeşin içinde tarzıyla, yüzüyle en çok Tansa'yı beğeniyorum ben. Derin Mermerci'yi de her gördüğümde aklıma Bihter Ziyagil karakteri geliyor. Nedense havasını ona benzetiyorum. Bir dizi karakterini gerçek bir insana benzetmek nasıl oluyorsa artık :)

  Evren

  YanıtlaSil
 4. Ben bunları çok beğeniyorum.Üçü de sarışın ve güzel.Sarışın olmak farklı bişey ya.

  YanıtlaSil
 5. evet gerçektende tansa bir farklıdır. benim de favorim tansa. ama hep sade bir stili tercih ediyor. arada bir böyle şaşalı haute couture görmek adına derin ve yosun izlenmesi daha keyifli geliyor bana.

  YanıtlaSil
 6. yok be sevgili adsız. her sarışını genelleme lütfen. ne sarışınlar görüyorum gidip saçını başını dip boyasını postişini yolasım geliyor :)

  YanıtlaSil
 7. ayyyy bırak,postiş çakma barbie saçı,5 yıl önce modaydı evet,ama artık katsız dümdüz,kısa saçlar çoğunlukta,sarı ve postişli saç kezban işi artık...

  YanıtlaSil
 8. tuturella bende senin yorumuna katılıyorum, st joseph'te derin'le dönem arkadaşıydık çok düzgün bir kızdı ve şu görüntüsünden çok uzaktı . Giydiklerini herzaman kendine yakıştırmasını biliyor fakat yüzüne yaptırdığı dolgular ve saç rengi korkunç

  YanıtlaSil
 9. gercekten harika bir blog sizi 3 senedir takip ediyorum gitgide dahada super oluyor yazılarr
  derin mermerciye gelirsek ozel hayatı bizi ilgilendirmez ama gercekten giyinme isini cok cok ıyı bılıyor..
  saclarini begenmedim bende yosun burda adeta bır hollywood yıldızı..
  ıyıkı turkıyede mermerci ailesi var bizimde gozlerımız bayram ediyor onların sıklıgına bakarak

  YanıtlaSil
 10. Çok teşekkürler :))
  evet kesinlikle izlenmesi büyük keyif veren bir aile

  YanıtlaSil
 11. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 12. Ama bu blog gani gani parası olup da bir türlü giyinmeyi beceremeyenlerle dolu :)

  YanıtlaSil
 13. Yosun gerçekten süper görünüyor. Derin Mermerci öyle şıktırki normalde, birçok güzel kadına taş çıkartır sırf zevkinden dolayı. Ona dağınık saç yakışıyor, Uzan ın doğum günündeki hali gibi.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.