MET GALA' nın HAYALKIRIKLIKLARI

MET Gala'da bir şekilde beni hayal kırıklığına uğratanlar..Aslında Gucci kıyafetiyle Jennifer Lopez'e haksızlık etmişim. Yeni resimlerde tam bir diva edası var ki bu bile şık görünmesi için yeterli.

Eva Mendes'e ilk defa bir rengin yakışmadığına şahit oluyorum.

Demi Moore nihayet yaşına göre giyinmiş ve tuhaftır olmamış :)

Gecenin tek yanlış clutch kullananı Rosie Huntington Whiteley.Naomi Campbell adeta tavus kuşu gibi. Naomi demişken gecede Kate Moss un olmaması çok tuhafıma gitti doğrusu.

Blake Lively elbette ki Chanel seçmiş. Ama olmamış. Halbuki Marchesa'lı Blake her zaman şık ve seksiydi.

Beyoncé böyle dapdaracık elbiselere bayılıyor. Ama her zaman kötü görünmektende kurtulamıyor.

Rihanna büyük bir hayal kırıklığı.Ginnifer Goodwin zümrüt yeşili Topshop marka kıyafetle son derece kötü görünüyor. O felaket ötesi ayakkabıların markası ne merak ettim doğrusu.

Gerçektende terzi kendi söküğünü dikemiyormuş. Kraliyet düğününden sonra Sarah Burton moda anlamında yılın kadını ama İngiliz beyazı tenine bembeyaz elbise felaket görünüyor.Bir başka Hazal Kaya vakası daha. Christina Ricci gibi petite bir kadın Zac Posen'in deniz kızı kıyafetiyle daha da küçülmüş.

Yorumlar

 1. Coguna katiliyorum yorumlarinin ama ben Blake'i begendim. Hem son kampanyalardan sonra birakalim da biraz Chanel giysin:) Ayrica blogunu cok keyifle takip ediyorum.

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler tuguna takibe devam o zaman :)

  YanıtlaSil
 3. Naomi'yi ilk defa bu kadar rukus goruyorum, hele o sac modeli yok mu, beni benden aldi! Mahalle kuaforune gitse daha iyi bir is cikardi ortaya..Sevgili Bulent Ersoy'u yerli Naomi ilan ediyorum huzurlarinizda:)

  Rihanna ise kendinden umulmayacak bir kilik icinde, yine son noktayi koyan o cirkin sac modeli!

  Seninle gossip yapmaya bayiliyorum:))

  YanıtlaSil
 4. onların en rüküşleri bizim en şıklarımızdan bile şık.ne olacak bu yıldızlarımızın hali dökülüyorlar.en kotusude boyle seylerı onemsemeyıp rüküş olmaları değil o kadar hazırlanıp hala rüküş olmaları:)en kaba ornekle yıldız tilbe ne giydiğini onemsemes kımsede ona rukus demez ama gülben ergen o kadar hazırlanır para harcar rukustur sonuc ıkısıde aynı kefede:)

  YanıtlaSil
 5. sevgili nesli benimde çok hoşuma gidiyor senle laflamak. hep doğru tespitlerde bulunuyorsun. ama arayı fazla açıyorsun. sık sık beklerim yorumlarını :)

  sevgili adsız ne kadar güzel demişin. gerçekten de onların en rüküşü bizim en iyimizden daha iyi :)

  YanıtlaSil
 6. sanırım hepsi mevsimsel bir bunalımdan geçiyorlar ve ne giyeceklerini şaşırmışlar=))

  YanıtlaSil
 7. Burada Naomi'nin Bülent Ersoy'a olan benzerliği gözümüzden kaçmasın lütfen :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.