CHANEL 'den Yeni Çanta Koleksiyonu : BOY CHANEL

 Benim gibi Chanel çanta sevdalıları Eylül ayını beklemeye başlasın. Yeni Boy koleksiyonu eylül ayından itibaren tüm Chanel mağazalarında yerini alacak. Modelin ismi Boy, Coco Chanel 'in hayatının aşkı Boy Capel 'den gelme. Coco Chanel 'in efsanevi stilinin mimarı ve markanın ilk ciddi anlamdaki sponsoruna gelen çoooook geç bir teşekkür.

Buzağı derisinden çantaların fiyatları 2 bin 500 ile 4 bin 300 dolar arasında değişiyor. Sadece 4 farklı renkli Boy Chanel 'in cüzdan modelleride bulunacak.

Chanel demek zamansız demek, klasik demek. O yüzden fiyatlar gayet makul. Alınmaya ve kızlarımıza saklamaya değer :)

Favorim kırmızı clutch ve uzun saplı siyah çanta. Şimdiden bütçe çalışmalarıma başlasam iyi olacak :)

Yorumlar

  1. Ah güzel Ayça'cığıma anneciğinden ne güzel ciciler yıllanmış olarak kullanılmayı bekliyor olacak :) Ne güzel ya :) Bana biraz fazla sert hatlı geldi bunlar ama zamanla alışır gözüm :)

    YanıtlaSil
  2. kızımın çeyizi annesinin gardrobu olacak :)

    YanıtlaSil
  3. çantaları sevdim yalınlığıyla kesinlikle zamansız ve ben buradayım bana bakın diye bağırmıyor, sakin. Taban kısımlarında kullanılan logo kabartmaları Levis'ın çanta tasarımlarından birinde de görmüştüm hoş duruyor. Yalnız yalın ve sade olan o kadar benzer tasarımlar var ki bilemedim o paraya alınmalı mı alınmamalı mı?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.