KİM NE GİYMİŞ ? - Saba Güceylioğlu ve Hülya Kalyoncu

 


Memleketimin Chanel sevdalıları sürüyle. Ah bir de olur olmaz kişiler giymese ne güzel olurdu :) Her bir kıyafetin servet değerinde olduğu Chanel 'lerin kötü kullanılması içimi acıtıyor resmen.

İşte size 2 örnek. Bir podyumdaki güzelliğe bakın sonrada Saba Güceylioğlu 'na ve Hülya Kalyoncu 'ya...Saba Güceylioğlu 'nun kalın T bantlı ayakkabıları felaket bir seçim. Boya kutusuna batmış makyajı kötü görünüyor. Hülya Kalyoncu da rahatsız eden birşey bulamadım. Yine de elbisenin üstünde emanet gibi durmasını engelleyememiş..

Yorumlar

 1. saba güceylioğlu sanırım elbisede siyah var ben de siyah bi ayakkabı giyeyim olsun bitsin demiş ama ayakkabının tarzının kıyafetin ruhuna aykırı olmaması gerektiğini gözardı etmiş..

  hülya kalyoncu nispeten daha iyi

  caroline koç'un senin blogunda gördüğüm ve naifliğin bayıldığım bi ayakkabısı vardı ince bantlı..defiledekine benziyo

  YanıtlaSil
 2. Su shik kiyafetlerin uzerine neden gunes gozlugu eklerler hic anlamam. Bana nedense hem giyinmesini beceremeyen gorgusuzleri andirir. Elbise boyle piril piril bakimli "fresh" gorunen bir bayanin ustunde hak ettigi degeri bulur diyorum. Sahsen ikisindede elbisenin gume gittigini dusuyorum Pelincim ben.

  YanıtlaSil
 3. evet hilal burda tekrar görebilirsin
  http://modavesosyete.blogspot.com/2010/06/siklar-ve-rukusler.html

  dediğin gibi müthiş zarif dururdu.

  ah serapcığım daha öyle örnekler var ki bu 2 kadını öpüp başının üstüne koyarsın :) bencede ikiside sınıfta kaldı :)

  YanıtlaSil
 4. ya bu chanel acayip yakışanı ve doğru kombinleyeni çok az. kesinlikle ince ve uzun beden istiyor. yoksa bir çuval para çöpe

  YanıtlaSil
 5. chanelin bu tarz elbiseleri topuklu ayakkabı ile giyilmez.chanel ruhuna aykırı zaten bu durum.babet yada küçük topuklu ayakkabı veya ince bantlı sandeletle giyeceksin.Hele o hermes yokmu bitirdi beni.Hülya Kalyoncu birde kolyenin rengini dengeleyebilseymiş keşke...ikiside birbirinden kötü

  YanıtlaSil
 6. ayy ikiside iğrenç kombinlemiş en beğendiğim parçalardan biriydi dergide 5 bin lira olduğunu görünce kendi kendime ne güzel sözler sarf ettiğimi düşünebilirsiniz :))

  YanıtlaSil
 7. Ufff, yaz böyle bir mevsim işte insan hem seviniyor elbiseler hafifledi üstümüz başımız rahatladı diye hem de aynı sebepten endişelere gark oluyor. (I loooove gark olmak...)
  5000 lirayı bu tür bir elbiseye vereceğime gider iyi bir diyetisyene iyi bir merkeze önce fiçutumu (yazar burada palamutumsu vücut şekline atıf yapıyor) şekle sokar, sonra elbise işine girerdim.
  Allahım ilk fotodaki o fırtlak parmaklar, o ayaklar, o fondötenli surat... Oh may gad... Peki ya ikincideki o bembeyaz güneş gözlüklerine ne demeli? Fotoşopla yapıştırılmış gibi kadıncağızın suratına... Yazık ya üzülüyorum ben galiba bilemedim...

  YanıtlaSil
 8. yeşim doğru söylüyorsun. özellikle bu elbiseyle topuklu olmaz. ben bu ayrıntıyı atlamışım iyi ettin değindin.

  curcunam 5 bin lira olduğunu bilmiyordum iyi ettin söyledin. sağolasın :)

  tuturella gark ve palamut bölümlerine bittim geberdim mahvoldum gülmekten :))))

  YanıtlaSil
 9. acaba kanun filan mı çıksa chanel giyerken ölçü şu olmalı bu olmalı diye:)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.