KİM NE GİYMİŞ ? - Şebnem Işık

 


Biliyorsunuz sezonun hiti olmayan ama tasarım değeri yüksek kıyafetleri gördüğümde pek bir hoşuma gidiyor. İşte bunlara bir örnek daha.

Şebnem Işık Vionnet 'nin Spring 2011 koleksiyonundan bir seçim yapmış. Siyah beyaz monokrom renklerin arasına kondurulan sarı çok hoş. Ama Şebnem Işık 'ın üstünde elbisenin durumu pek de iç açıcı değil. Mankenin üstünde ne kadar güzel durmuşsa Şebnem Işık 'ın üstünde de o denli kötü görünüyor.

Ya da güzel durmuş da o felaket saçlar yüzünden mi böyle düşünüyorum bilemedim doğrusu.


Share


Yorumlar

 1. aynen....yazıyı okumadan resime bakınca tamamen aynı şeyi düşündüm :) hiç yakışmamış .....

  YanıtlaSil
 2. Bu kadina hicbir giydigini yakistiramiyorum ben

  YanıtlaSil
 3. Şebnem Işık bir kere diğer en büyük yanlışı bu elbisenin altına o ayakkabıları giymesiyle yapmış.Güzel kadınım elbisende azınlık bir sarı renk var değil mi neden sarı bir pabuç giymezsin hafif sivri burun da olabilirdi yada açık bir ayakkabı ama sarı olmalıydı.Sakın sarı ayakkabım yok demesin valla bizler de bile her renk pabuç var yani:)

  YanıtlaSil
 4. bence şebnem hanım uzun elbiseler tercih etmeli çünkü bacakları bırakın miniyi diz üstü bir elbiseyi bile taşıyacak güzellikte değil:)üzgünüm ama durum bu okuyorsa kusura bakmasın:)

  YanıtlaSil
 5. Ben çok beğeniyorum bu Şebnem Işık'ı. Ama beyaz ayakkabı konusunda fikrimi biliyorsunuz... No way! Sadece düğünde, gelinliğin altına o da öyle bembeyaz değil anca kemik rengi falan olursa...

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.