BEĞENMEDİKLERİM..

 


Ve beğenmediklerimle hayal kırıklığı yaşadıklarım bir arada..

Ayşegül Dinçkök 'ü çok beğenirim. Genelde çok zevkli seçimler yapsa da bu sefer elbisenin işlemeleri çok alaturka geldi. Sevmedim.

Emine Hataylı ve tafta elbisesi hiç yaşına uygun bir seçim değil. Zaten oldum olası sevmediğim ve kimseye yakıştıramadığım bir kumaş.

Heves Ekinci baştan aşağı kızıl kahve içinde ve bakınca gözümü yoruyor. Saç, elbise, kürk herşey kahve tonlarında. Hepsi birbirini yemiş bitirmiş.

Ronit Gülcan hayal kırıklığı yaşatanlardan. Detaylar için sizi BURAYA alayım.

Elif Boyner 'in elbisesi şık ama sırf farklılık yaratacağım diye o kuş yuvası saçların hali nedir öyle. Facia !

Yasemin Alaoğlu 'nun görünümünde hiçbir doğru yok. Elbisesi demode, bel kısmı çok kötü, makyaj, saçlar, takılar herşey birbirinden kötü.

Ayşe Boyner de kardeşi Elif Boyner gibi saçların felaket görüntüsünden kaybediyor.

Esra Aşık hangi akla hizmet o hediye paketi gibi kumaşı seçmiş bilemedim.

İpek Ayaydın ipince bir kadının bile giymekten çekinebileceği, vücudu eldiven gibi saran jarse bir elbise seçmiş. Herkes zayıf olmak zorunda değil ama herkes vücut yapısına göre giyinmeli. Giyinmeli ki ortaya böyle kötü bir görüntü çıkmasın.

Selma Türkeş her elbisenin her yaşa olmayacağının ispatı gibi.

Derin Mermerci en büyük hayal kırıklığımdır. Detaylar için TIKTIK


Share

Yorumlar

 1. Selma Türkeş değil mi o göbeğinde dekolte, yarısına kadar açık göğsünde dövme olan :))) Ağlamak istiyorum sayın seyirciler, bu NEEE!

  YanıtlaSil
 2. Elif' le Ayse keske babalarına değilde annelerine cekselermis. bayılıyorum annelerinin zarifligine , güzelliğine ve rafine zevkine. Bence annelerinden öğrenecek cok seyleri var.

  Selma Türkeş sanki geçip giden gençliğini böylece yakalayacagini sanıyor. Her yasin güzelliği farklı senin gösterdiğin seksenlik manken yine güzel yine güzel mesela.

  YanıtlaSil
 3. Selma turkesin sanirim modayla uzaktan yakindan alakasi yok ,esra asik hep bakimsiz gozukuyor gozume elbisesinin yakasi cok komik..yasemin alaoglunun garip tarzini begenmedim son olarakta Ipek ayaydin korkunc olmus o kilosuna nasil boyle bir elbise giymis anlamadim

  YanıtlaSil
 4. aysegul dınckok un elbısesı marchesa fall 2011

  YanıtlaSil

 5. İPEK AYAYDIN HİÇ YAŞINA GÖRE GİYİNMEMİŞ.ÇOK KÖTÜ 40 YAŞ GİBİ DURUYOR

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.