B Point Daveti

Bilgün Dereli 'nin harika işler çıkardığı BPoint 'in yeni yıl davetine bir göz atalım. Öncelikle ev sahibi Bilgün Dereli. Fiziğini çok beğeniyorum. Çok narin zarif bir güzelliğe sahip. Sade ve kendine yakışan giyim tarzıyla da bu zarifliğini olabilecek en güzel şekilde destekliyor. Ha giyimi kuşamı konusunda marka bazlı birşeyler konuşamıyoruz ama zaten şıklık marka giyinmek değildir ki ! 

Yüz hatlarına çok yakışan saç modeli ve hafif makyajıyla harika görünüyor.


Diana Şahenk siyah triko, siyah pantolon üstüne giydiği kürk ceketi, Tod's çantası ve Gucci süet çizmeleriyle bir gündüz daveti için şehirli ve modern bir kombin yaratmış. Topladığı saçları ve hafif makyajıyla gayet hoş ve şık.
Sırasıyla Ayşe Boyner, Elif Boyner ve Emine  Boyner Kürşat. Markalara bulanmayan kombinleriyle gayet sade görünüyorlar. 

Ayşe Boyner 'in Charlotte Olympia Kitty Cat loafer 'ları sezonun en hit modellerinden. 

Elif Boyner 'in trikosunu beğenmedim ama bir şekilde yakıştırmış. En azından genç yaşına uygun bir sadeliği tutturmuş.

Yazın dillere destan bir düğünle evlenen Emine Boyner Kürşat siyah elbisesi, kırmızılı fuları ve botlarıyla gayet doğal ve hoş görünüyor. 

Bazen ellerinde bu kadar imkanlar olmasına rağmen neden daha gözalıcı giyinmiyorlar diye kardeşleri eleştiriyorum ama bazen de bu kadar imkana rağmen çizgilerinden sapmamalarını takdir ediyorum. Bugün takdir etme günüm yarını bilemem :)


Sernur Çiftçi 'nin pilili deri eteği çok hoş. Buna uygun deri cep detaylı ceketi, kolyesi ve dantel bootie'leri ile gayet modern ve dinamik bir kombin yaratmış. 


Ve son olarak yakın arkadaşlar Zeynep Çarmıklı ve Yasemin Alaoğlu. Kolyenin ve küpelerin güzelliğinden gözlerim kamaştı !! 

Yorumlar

  1. Bilgun dereli,ayse boyner ve sernur ciftcinin kombinlerini begendim,,

    YanıtlaSil
  2. BİLGÜN HANIMIN KÜPELERİ ÇOK HOŞUMA GİTTİ.GERÇEKTEN TASARIMLARI RAFİNE.KEŞKE TASARIMLARINA NETTEN ULAŞABİLSEYDİK.SEVGİLER....

    YanıtlaSil
  3. Nadya hanıma katılıyorum. Gerçekten çok hoş

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.