1 Stella McCartney ve 4 Farklı Stil..Elimizde 1 adet püsküllü Stella McCartney elbise var. Ve aynı elbiseyi giyen 4 farklı isim ve 4 farklı stil. Hepsini mercek altına alarak favoriniz olanı seçmek size kalıyor.

Anne Hathaway ile başlamak ne kadar doğru bilemiyorum çünkü şahsen kendisi favorim olurlar :) Vücut tipine yakışması bir yana elbiseye müthiş bir zarafet katmış. Kısacık saçları, minimum takı ve makyajıyla adeta benden başkası giymesin der gibi. Klasik model ayakkabılar güzel gitmiş.

Salma Hayek ne giyse olmuyor olamıyor. Halbuki elbise çıtı pıtı fiziğine çok yakışabilirdi. Ama bu denli yüksek bir yakaya o kolyeyi takması, topuzu, makyajı hiçbir şey doğru değil. 

Feryal Gülman 'a elbise yakışmış. İlk bakışta Jimmy Choo marka iddialı model ayakkabılar fazla kaçmış diye düşünmedim değil ama yakışmış mı evet yakışmış.

Fatoş Sarıgül de güzel taşımış. Saç modeli ve koyu makyajı hoş olmuş. Keşke bilekten bağlı Prada ayakkabılarıyla bacak boyunu kesmeseymiş. Bunun dışında bir mücevher mağazasının daveti olduğu için ağır takılar kullanmış olması gayet doğal. Fatoş Sarıgül 'ü de beğendim.

Ve elbette her zaman ki geldik oylamaya :) 


Yorumlar

 1. Seçimim Anne Hathaway çünkü kısa saçları ayrı bir hava katmış bence.
  Ondan sonra ikinci sırada ise Fatoş Sarıgül geliyor.
  Elbise çok güzel, orası ayrı.

  YanıtlaSil
 2. Anne Hathaway tabii ki :)Her yanından sevimlilik, duruluk ve zarafet akıyor.

  Salma Hayek sürekli olarak latino köklerine vurgu yapma "zorunluluğu" içinde olduğundan makyajı, saçı, duruşu hep aynı; hep abartı, hep 80'ler havalı. Farkında mı acaba ama mesajını iletemez oldu bu yüzden sadece abartılı bir tipoloji olmanın önüne geçemiyor. Bkz: 25 yıldır 1 arpa boyu düzelmayen ingilizcesi ve aksanı hakkındaki espriler, vs vs. Sayın Hayek sözüm size!(Önceki postlarda biri bana ırkçı demişti bu yüzden şaka gibi.)

  Feryal Gülman bizde güzel taşıyanlardan. Fatoş Sarıgül'ün ayakkabıları biraz fazla ağır geldi gözüme. Daha sade bir ayakkabı ve at kuyruğu saçlarla çok hoş olabilirmiş.

  YanıtlaSil
 3. Slma Hayek her zamanki gibi zevksizligini gozler onune sermis. Normalde pek begenmesem de bu elbise ile favorim Anne Hathaway oldu.

  http://www.stylishtimes.net/

  YanıtlaSil
 4. anne hathaway sanki diğerlerinden başka bir elbise giymiş gibi duruyor, sytling'in bu kadar farkettireceğini düşünmüyorum, sanırım vücüt tipi ile alakalı elbisenin anne hathaway'de muhteşem duruşu..

  YanıtlaSil
 5. Ben daha yazıyı okumadan Feryal Gülman dedim :)

  gülnihan

  YanıtlaSil
 6. Aslında genel olarak elbiseyi pek sevmedim ve hepsi sanki farklı bir kıyafet giymiş gibi duruyorlar yinede en çok Anne hathaway a yakışmış

  YanıtlaSil
 7. anne hathaway besleme gibi bu saçlarıyla maalesef. üvey babası şemsi inkaya saçlarını kesmiş gibi görünüyor ve sopa gibi taşımış elbiseyi
  salma hayek ise o duruşuyla gırgıriye filminden çıkmış gibi birazdan kavgaya tutuşucak sabayat görünümünde.
  favorim feryal gülman. ayakkabıları,duruşu ve güleryüzü ile 10 numara 5 yıldız
  sevgiler
  sitare

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Sitare, çok yaşa. Semsi İnkaya referansınla çok güldürdün beni.
   Feride

   Sil
 8. Kesinlikle anne hathaway:) bu puskullere acik sac olmazzz olamaz !!!
  Hande t.

  YanıtlaSil
 9. Ben oyumu Fatoş sarıgül'e verdim. En çok onda beğendim.

  YanıtlaSil
 10. anne hathaway ve yalnızca anne hathaway :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.