The Great Gatsby Esintili Ahu Yağtu YılmazŞu aralar bütün dünyada bir The Great Gatsby çılgınlığı yaşanıyor. Koleksiyonlarda, sezonun öne çıkan modellerinde, editoryellerde, parti temalarında, saç aksesuarlarında, makyajda, akla gelebilecek her konuda varsa yoksa The Great Gatsby. Benim de en sevdiğim dönem Jazz dönemi olduğu için hiiiiç mi hiç şikayetim yok. Her sezon devam edebilir o kadar hastasıyım !!

Sosyetemin seçimlerinde henüz bir Gatsby esintisi göremedim ama eminim yaz aylarında birçok kişi Daisy Buchanan 'dan fazlasıyla esinlenecek. Şimdilik vintage kraliçemiz Ahu Yağtu Yılmaz ile idare edeceğiz. Yine vintage bir elbise giydiğine eminim. 

Kıyafetinde sanki birşeyler yapmak istemiş ama ne yazık ki yarım kalmış gibi bir hava var. Elbisesiyle uyumlu çanta ve ayakkabı seçimi yerinde. Ama saç modeli ve makyajı fazlasıyla modern. Eski ve yeninin arasında sıkışıp kalmış gibi. 

Buna rağmen her zamanki gibi hoş ve zarif. Zaten açığı da hep bu artısıyla kapatıyor.


Yorumlar

 1. evet gerçekten zarif bir kız ama olmamış :(

  gülnihan

  YanıtlaSil
 2. ayakkabı saç makyaj anadoluda kına gecesine giden bir yenge misali:)

  YanıtlaSil
 3. Thank you very much but no. Arkadaşın anadol kına gecesi yorumuna bayıldımmmmm:)

  YanıtlaSil
 4. bence çokta fena olmamış neden dersenız sacını küt kestirip bir bant takıp yandan lüle yapamayacağına göre sac ve makyaj ıcın farklı bırsey gözümde canlandıramadım

  YanıtlaSil
 5. Ağır bir olmamışlık var...

  YanıtlaSil
 6. Bu neeee Nurhan Damcıoğlu gibi giyinmiş. Kanto mu yapacak:)) Ben hiç beğenmedim açıkçası. Ayrıca o ayakkabılar da bu elbiseyle hiç olmamış.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hahahaha Papis son gunlerdeki yorumlarin super. yani bu yorum cuk oturmus bu kiyafete :)

   Sil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.