PARFÜMÜM OLMADAN ASLA

Günümüzde ünlü simaların kendi adlarına çıkardığı parfümler ciddi bir sektör oluşturmuş durumda. Beğenelim yada beğenmeyelim yıldızlar bu yolla milyonlarca doları ceplerine atıyorlar. Artık öyle bir hal almış durumdaki İngiltere ve Fransada yarışma programlarıyla ünlenenlerin bile kendi adlarına çıkardığı parfümleri görebilirsiniz. Ünlüler bu durumda parayı öncelikle ürünü çıkaran şirketten alırlar. Eğer çok ünlüyseniz satışdanda pay alarak ayrı bir kazanç sağlarsınız. İşin tuhaf tarafı onca para dönsede etrafımdan bir kişinin bile gidip ünlü birinin adıyla çıkan bu parfümleri aldığına şahit olmamam. O zaman bu iş sadece ne kadar hayranınız olduğuna ya da ne kadar popüler olduğunuzla paralel. Güzel kokuymuş değilmiş kimin umurunda. Hayranıysanız gider alırsınız. Ne kadar kıro kokan bir alışveriş değil mi ? Sanki parfümü çıkaran kendi kokusunu kullanıyor..Emin olun onun kullandığı ya Gucci'dir yada Armani. Kimin umurunda kerizlerin sırtından kahpece para kazanmak. Yeterki cepler dolsun..Bu ikiyüzlü sektöre işte bu yüzden değinmek istedim. Paranızın değerini bilin gidin gerçek bir parfüm alın ve gerçekten güzel kokun !


Britney Spears uzun zamandır acaba bu reklamda görüldüğü gibimiydi ? Yalan ! Kadıncağız kaç senedir bunalımın eşiğindeyken yeni yeni ayağa kalkıyor. Ama resme bakın..Saklı Fantazi ! Vay be !


Sarah Jessica Parker2ın parfümü en fazla satanların başında geliyor. Sağolsun Sex And The City ! Öyle bir cevherki yiye yiye bitmiyor mübarek !


Pazarlama dünyasının kral ve kraliçesi Victoria-David Beckham. Eksik olsalardı şaşardım. David Beckham bide Armani ile anlaşmalı. Acaba hangisini tercih ediyordur ? Vah zavallı ! Sean Combs 'Ben Kralım' isimli parfümünde ancak sonradan görmenin kralı olabileceğini söyler gibi.


Kate Moss'un bile bu kandırmacaya alet olduğunu görmek insanın içine oturuyor.


Patrick Dempsey hastalarına reçete yazarken kendi parfümünüde ekliyor mu acaba ?

Yorumlar