2010 CANNES FİLM FESTİVALİ - İlk Gün Güzelleri

Festivalin ilk günü öncelikle jüri üyelerinin tanıtımı ve yarışma dışı Robin Hood filminin medya tanıtımıyla geçti. Bu sene jüri üyeleri arasında Kate Beckinsale'in olması garibime gitti. Hit bir filmi bile olmayan ama güzelliğiyle tanınmasını bilen Beckinsale'in jüri üyeliği tartışmaya açık.

Şayet ilk günlerde yıldızların eksikliğinin doldurulması açısından Beckinsale seçilmişse yerden göğe kadar haklılar. Hiç şüphe yokki tarzıyla sofistike ve zarif bir stili getirdi.

Christian Dior kıyafetiyle kusursuz bir şıklık sergiliyor. Saçlarda abartıya gitmeyip kendisine en çok yakıştırdığım tarz olan at kuyruğu modeli seçmesi yerinde olmuş. Ten rengi Brian Atwood ayakkabılar mor ve lilayla çok uyumlu. Jüri çekimleri olduğu için herhangi bir mücevher kullanmamasıda işi ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor.

Bir diğer basın tanıtımı ise Robin Hood filmiydi. Başrollerde benim için dünyanın en mükemmel aktrisi Cate Blanchett ve en iyi aktörü Russell Crowe var. (Hala nasıl A Beautiful Mind'daki oyunculuğuna Oscar verilmez hazmedebilmiş değilim ) Her ne kadar Robin Hood ismi artık bünyeye fazlasıyla teenage gelsede hem Cate hemde Russell açısından görülmesi zorunlu bir filmdir.

Cate baştan aşağı Armani Privé zerafetinde. Omuzlardaki detay çok yakışmışda bu omuz bana bir yerden feci tanıdık geliyor. Tahmini olan varsa yardımcı olsun çünkü son yarım saatim bunu düşünmekle geçiyor ve ne yazıkki bulana kadarda kafayı yiyenlerdenim :)

Yorumlar

 1. Armani Prive Cate Blanchett omuzları- Zoe Saldana Avatar Premier London / Feryal Gülman

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler ama RM ile benzerlik göremedim omuzda

  http://modavesosyete.blogspot.com/2010/03/siklar-ve-rukusler.html

  YanıtlaSil
 3. Gayet de hit filmlere sahip olan Kate Beckinsale en doğru tercihlerden biridir, bilmeyenlere öğretilir!

  YanıtlaSil
 4. mesela hangi hit filmler ???

  beğen yada beğenme aviator daki kısa rolü dışında hiçbir kalıcı rolü yok beckinsale in.

  YanıtlaSil
 5. ben ceketi victoria'nın montuna benzettim yanılmıyorsam krem rengi idi.

  YanıtlaSil
 6. victoria nın ceketi diye google yaptığımda milyon tane şey çıkıyo :) resmini gönderirsen sevinirim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.