Amerikan ARİSTOKRASİSİ
Beyaz Saray'da Çin başkanı Hu Jintao şerefine verilen yemek epey görkemli görünüyor. Kennedy'lerden sonra Beyaz Saray havasını epey kaybetmişti. Ama görünen o ki Michelle Obama o eski ihtişamlı havayı yakalamakta epey ısrarlı.

Obama bu özel davete olağanüstü güzellikte bir Alexander McQueen giymiş. Kıyafetin turuncu/kırmızı rengi hayranlık uyandırıcı. Teninin rengine çok yakışmış. Kolları açıkta bırakması yine sesleri yükselteceksede ben bu kadının giyim zevkine bayılıyorum. Her daim süprizli ama her zaman tipine yakışan seçimlerde bulunuyor.

Konuklar epey ilgimi çekti. Bir nevi dünyanın en güçlüleri ile Çin buluşması olmuş.İlk olarak tanıdık bir isim. Medar-ı iftiharımız Coca Cola Başkanı Muhtar Kent.Barbara Streisand ve eşi James Brolin. Stili hakkında söylenecek çok şeyim var ama öyle bir sesin sahibiki boşverdim :)Eski Amerikan Dışişleri Bakanı Henry Kissinger ve zarif eşi Nancy Alice. Boyasız beyaz saçlar, zarifçe yaşını almış botoksuz bir ifade ne kadar asil görünüyor değilmi ?Yemek Çin Başkanı şerefineyse davetliler arasında Çin asıllı Amerikalı başarılı isimlerde var. Vera Wang gibi. Bu kadar zayıf olmakda zor olmalı.Anna Wintour'suz olmazdı zaten..Ama asıl bomba yanındaki heykelimsi beyefendi. Anna Wintour'un sevgilisi Shelby Bryan. Yeni öğrenenler için bonus bilgi : kendileri Teksaslı milyoner bir işadamı. Beyefendi hiçde 65 yalında görünmüyor değilmi ?! İlginç !General Electric başkanı Jeff Immelt ve eşi.Microsoft Yönetim Kurulu Başkanı Steven Ballmer ve eşi.JP Morgan Chase Yönetim Kurulu Başkanı Jamie Dimon ve eşi.Walt Disney Başkanı Robert Iger.Goldman Sachs Başkanı Lloyd Blankfein ve eşi.

Yemek odası ve atmosfer ;
Yorumlar

 1. Your blog is great你的部落格真好!!
  If you like, come back and visit mine: http://b2322858.blogspot.com/

  Thank you!!Wang Han Pin(王翰彬)
  From Taichung,Taiwan (台灣)
  WELCOME

  YanıtlaSil
 2. anna wintor onu bunu eleştireceğine yanındaki beyefendiyi eleştirsin gerçekten özensiz kötü gözüküyor

  YanıtlaSil
 3. bence kıyafeti çok uygun adamın. nesini beğenmedin merak ettim

  YanıtlaSil
 4. michelle obama şahane giyinmiş gerçekten de bu kadar olur. renk - model harika, çok gösterişli ve zengin bir görüntü sergilemiş.

  YanıtlaSil
 5. özellikle Amerikan sosyetesi çok ilginç. bizimkiler bunları örnek olarak alsa keşke.
  sevgiler
  gorki

  YanıtlaSil
 6. Ben yemek odasındaki renklere bayıldım. Ağır protokol kurallarının geçerli olduğu böylesine resmi bir yemekte bu kadar renk görmeye alışkın değiliz. Çok hoş olmuş.
  Bizim resmi davetlerde de denense keşke. Tabi sonuç böyle olur mu emin değilim.

  YanıtlaSil
 7. tabiki herkes altı üstü smokin giymiş orada begenmediğim smokinin kesimidir.dikkat ederseniz diğer beylerin smokinleri cok daha kalıeli duruyor.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.