Ayaklarda TOM FORD Zamanı

Tom Ford 'un yıllar sonra çıkardığı kadın koleksiyonu iyi güzel de benim beynim sadece tek bir şeye sabitlenmiş durumda. Ayakkabılara !Bale ayakkabısı puantlardan esinlenerek yapılan yeni Tom Ford papişlerini birçok ünlünün ayaklarında görmeye başladık. Bunlar yetmezmiş gibi bir de balık ağı formunda kafes görünümlü papişler var ki yemede yanında yat !

Jennifer Aniston ve Sarah Murdoch 'un giydiği modeller Tom Ford adıyla satılıyor ama asıl yaratıcısı son dönem gözdelerimden Michael Lewis 'e ait. Geçen kış kürklü Edsel modelini almıştım ve neredeyse hergün ayağımdaydı. Bu yeteneği keşfetmemiş olanları buraya ALAYIMJennifer Aniston 'ın parmağındaki şişlik çok çirkin görünüyor. Bu resimleri yayınlamak istemezdim ama ne yazık ki başka yakın plan resim yok.

Bu ay içinde bizim sosyetiklerde de görmeye başlarız artık. Ben paramı Feryal Gülman 'a yatırıyorum :)

Yorumlar

 1. bir insan neden ayagindaki sisligi gostermek ister? anlayan var mi?

  YanıtlaSil
 2. Ben pek beğenmedim açıkçası ayakkabıları - zevkler / renkler meselesi. Bilekteki bantlar (özellikle krem renginde) hem Jennifer Aniston'ı hem de Sarah Murdoch'u olduklarından daha kısa ve kalın bacaklı göstermiş. Belki daha kısa etekle ve de daha uzun bacaklı birinde güzel durabilir.

  Bu arada Pelin, nice zamandır söylemek istiyorum: Ben de bloğunu hergün zevkle takip edenlerdenim. Ellerine sağlık, çok güzel bir iş çıkarıyorsun.

  Feride

  YanıtlaSil
 3. Çooook teşekkürler Feride. Ne iyi ettin yorum yazdın. Biliyorum her gün kaç kişinin geldiğini ama nedense çoğunuz yorum yapmıyor okuyor gidiyor beni sap gibi bırakıyor burda :)
  Teşekkürler fikrini paylaştığın için :)

  YanıtlaSil
 4. kadının parmağının üstünde parmak çıkmış galiba. o nasıl bir şiş. ilginç.

  YanıtlaSil
 5. Ben Jennifer'ı hep beğenirim, tarzını da ve bu pabuçlarını d açok sevdim Pelinim.Ben alayım bari Feryal'den önce:-PP

  YanıtlaSil
 6. çok zor be şekerim..onunkiler eminim yoldadır hatta gelmiştir hangi gün hangi davete giyeceğim diye düşünüyordur :)

  YanıtlaSil
 7. Amber Valetta iyice bubble head olmuş anoreksia mı var acep? Bir de Jenny teyzenin parmağı ne öyle ya, siğil midir nedir?
  Yalnız Estée'nin modeli teyze inanılmaz taş (en sağda soldaki-adını unuttum artık bu saatte Caroline miydi yampirmeyeyim şimdi) taaaşşş ve papiş muazzam :D

  YanıtlaSil
 8. kuzum yazmışım ya Sarah Murdoch diye :)

  YanıtlaSil
 9. edselin tabanı çok güzel geliyo bana herşeyden ve kürkünden önce
  heykel gibi tasarlanmış

  bu papiler de güzel ama bacak boyu uzun ve ince olan birinde çok çok daha güzel duracağına eminim zira jenny'yi biraz badi göstermiş

  YanıtlaSil
 10. E hakikaten kör gözüm diyorum Peloş'um pardon yaa :) Kadını Carolyn Murphy sanıp öyle bakmışım. Genç yaşımda ate geldi bana herhal :D

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.