TÜRKİYE MÜZİK ÖDÜLLERİ

Yazıma felaket bir organizasyondu diyerek başlamak istiyorum. Bir müzik ödül töreni düşünün ki törenin sunucusu yok. Ödül alanlar sahneye geldiğinde bir karmaşa bir karışıklık kim neyi nerede nasıl yapacağından bihaber. İş bununla da bitmiyor. Bir müzik ödül töreni düşünün ki tek bir performans bile canlı değil. Ne bir ön çalışma, ne prova var. Üstelik ana tema müzik ama gel gör ki tüm performanslar playback. Kısaca biz de hala daha ileriye gitmek yerine her sene bir öncekini aratmak kuralı hiiç istifini bozmadan devam ediyor. 

Elin adamına özenilmiş ve tören başlamadan kırmızı halı için Deniz Akkaya, Öykü Serter ve Şafak Karaman 'dan oluşan bir ekip kurulmuş. Memleketin en iyi sunucusu Öykü Serter 'in kırmızı halı sunumunda harcanması ne kadar üzücü. Keşke töreni sunsaydı. Buna rağmen her zaman ki doğallığı ve profesyonelliği ile elbette ki içlerinde en iyisiydi. Bu kadın sunucu olmak için doğmuş ötesi yok. Yanında Deniz Akkaya. Allahım inanın seyrederken şaşkınlıklar içindeydim. Hanımefendi kırmızı halı değil de sanki ağır siklet ünvan maçı sunuyor. O göz kısmalar, kaş kaldırmalar, abartılı mimikler ve her saniye yumruğunu sıkarak konuşması nasıl da itici ve rahatsız ediciydi. Öykü Serter bile haline artık gizlemeden gülüyordu ki çok haklıydı. Deniz Akkaya 'nın yeri orası değil podyumlar. Bırakın da herkes işini yapsın. Her işten yarım yamalak yapacağına bir işi en iyi şekilde yapmayı ne zaman öğreneceğiz bilemiyorum.

Bir başka unsur ise kırmızı halıdan ne maksatla yayın yapılır bunun bilincinde değiliz. Kırmızı halı yayını tamamen moda sektörüne hitap eder. Bakın bunun en güzel örneğini Elle Style Awards ödüllerinde şahit olduk. Yani ülkemde yapılmayan birşey değil örneği mevcut. Ünlüler neler giymişler hangi markaları tercih etmişler seyirciye bunları sunmak için düzenlenir. Büyük sponsorlar büyük paralar döner. Markalar açık açık belirtilir. Çünkü bu şekilde müziğe ilgisi olmayanı da ekran başına çekersiniz. Reytinginiz artar. Bir de biraz seksist bir yayındır. Daha çok kadın ünlülere ve kadın seyircilere hitap eder. Bizde ise paso erkek şarkıcılarla konuşuldu. Nerden kimden giyindin yerine sadece çok şıksın diye geçiştirildi o kadar. Nasıl içim bayıldı nasıl sıkıldım şiştim az buçuk tahmin ediyorsunuzdur.

Kimler nasıl giyinmiş kısmına geçersek artık değişiklik yapıp sadece konuşulmaya değer ve şık isimlere yer vereceğim. Aslında bu kural bundan sonra blogumda her konu için geçerli olacak. Her bir tarafını açıpta manşetlere çıkmayı hedefleyenlerin hepsine sırtımı dönüyorum ve gözümü kapatıyorum. Nasılsa herkesin bir şakşakçı ordusu var. Onlardan beslensinler yeter ki ben alet olmayım.İlk olarak Deniz Akkaya ile başlayalım..İlk gördüğümde bir Arap şeyhinin karısı mı desem ya da Kim Kardashian 'ın yerli versiyonu mu desem bu ikisi arasında gidip geldim. Tom Ford iyi ki pelerinli bir elbise yapıp Gwyneth Paltrow 'a giydirdi. Gerçi buna pelerin de diyemiyorum. Tuhaf manasız bir tasarım. Sevmedim. Renk güzel ama o kadar fazla detaya boğulmuş ki. Pelerin, dantel, çarpıcı renk, yırtmaç ve dantel üstüne sevimsiz bir kemer. Bu kadarla kalsa iyi. Tek başına güzel olsalar da bu kıyafetle alakasız takılarla, iddialı saç ve ağır bir makyajla Deniz Akkaya bir instagram takipçimin dediği birşeyleri "copy" yapmış ama maalesef "paste" 'ı yapamamış.Göksel 'in Özlem Kaya elbisesini çok beğendim. Ama ceketi kırmızı halı için ciddi bir fiyasko. Elbisenin havasını güzelliğini feci şekilde baltalamış. Saçları ve makyajı çok başarılı. Bu saç modeli ona çok yakıştı sakın değiştirmesin. Ayakkabı modelini dün görememiştim yeni görüyorum. O parmakların görüntüsü fena. Romantik esintili clutch modeli sevdim. 


Atiye kasmadan çırpınmadan sade siyah bir elbise seçmiş. Instagram 'da birçok takipçim seçtiği stiletto modeli ile bacak boyunu kısalttığı konusunda koro halinde eleştiri yaptılar ama ben ortada hala bir sorun görmüyorum. Bacak boyunda da kısalma görmüyorum. Aksine fit ve biçimli bacaklarıyla, etek boyuyla gayet başarılı, yaşına ve ortama göre şık bulduğum birkaç isimden biri. En azından meşhur taytımız çıkmış :) Bari bunun şerefine beğenelim de gazı verelim öyle değil mi :))


Ayşegül Aldinç 'in faltaşı gözlerine bakmadan dikkatinizi elbisesine verin. Ne yazık ki elimdeki görsel bu ama sanmayın ki ortada Ajda Pekkan gibi estetikten gözleri kapanamıyor durumu var. Baktığım an aklıma gelen Zoe Saldana 'nın 2011 senesinde Latin Müzik Ödülleri 'nde giydiği Elie Saab 'ı oldu. Aynı malzeme, aynı renk ve aynı kesim. Ama Ayşegül Aldinç 'in kollarındaki tül beni derhal Elie Saab 'dan uzaklaştırdı. Büyük ihtimalle bu model verilerek usta bir terziye diktirmiş çünkü gayet hoş olmuş. Saç modeli çok yakışıyor. Makyajı ve aksesuarları da güzel. Bana bir de şiddetli şekilde Sharon Stone 'u andırdı. Sanki onun kırmızı halı pozu ayna karşısında saatlerce prova edilmiş gibi :)


Bana bir ünlünün kıyafetini daha andıran isim Öykü Serter ve elbisesi oldu. Kıyafeti çok klastı ve çok yakışmıştı. Ne yazık ki elimde güzel kaliteli görseli yok artık bununla idare edeceğiz. Ve yanına Kirsten Dunst 'ın 20'ler esintili Rodarte kıyafetini koyuyorum. Tabiki de bazı örnekler gibi tıpkısının aynısı demiyorum. Kirsten 'ın ki taşıyabilme açısından çok zor bir kıyafet. Öykü 'nün elbisesi ise incecik bir fiziğiniz varsa bir de uygun saç ve makyajı yaptığınızda herkesin kolaylıkla taşıyabileceği bir model. Öykü Serter gecenin en iyilerinden. 


Nur Fettahoğlu 'nun elbisesi şık ve yakışmış da. Saç modeli ve makyajı da başarılı. Cüzdandan bozma mini deri portföyü çok alakasız. Aynı şekilde takılarını da sevmedim. Bu kadar güzel olup da bu kadar silik görünebilmekte maharet istiyor sanırım..Sevmedim.Burcu Güneş 'in elbisesi çok şık ve son trendlerin tüm izini taşıyor. Ama push-up sütyeni o kadar abartmış ki hem memintolar iyice havalanmış hem de kıyafetin deri şeritlerinin tüm ayarını bozuvermiş. Elbiseye acıdım :(Ece Gürsel popoyu kalçayı boşvermiş ve bu sefer tamamen kapanayım demiş. Ne iyi etmiş bravo. Çok daha iyi göründüğü ortada. Boy pos vücut kısaca malzemenin en alası var ve açık seçik giyinmeden de gördüğünüz gibi şık olunabilir. Aksesuarlarına da iyi diyelim çünkü öyle facia bir makyaj örneği var ki o 2 kiloluk kirpikleri tüm gece nasıl taşıyabildi diye kendisine sormak istiyorum. Böyle kirli görünen hakkaten gördüğüm en kötü makyajlardan biri diyebilirim. Ve ne yazık ki bir saç ve bir makyaj istediğiniz kadar güzel vücudunuz olsun ya da en güzel elbiseyi giyin tüm şıklığınızı baltayacak güçte olan unsurlar. 


Nez 'in üstündeki acaba Stella McCartney mi bilemedim. Acaba mı diyorum çünkü bu modelin bel bölgesindeki oyukluğu ve tül detayı Nez 'in elbisesinde göremiyorum. Elbise yakışmış yakışmasına ama bir türlü vazgeçemediğimiz muhteşem üçlü yani aynı renkten ruj, oje ve çanta üçlüsü sayesinde pek fena göründüğünü söyleyebilirim. Bunun bir de ayakkabının da olduğu 4 'lü versiyonu var.

Mesela yanındaki hanımın kim olduğunu bilmiyorum. Eminim bilenleriniz bana yardımcı olacaktır. Elbisesi için rahatlıkla yüzde yüz bir Stella McCartney 'dir diyebilirim ama Nez 'inkine ı-ıh :) Bu arada hakkaten hoş bir hanım çok merak ettim kim olduğunu. 


Gerçekten bir Sultan. Vücut tipine uygun kıyafet seçimi ve kendisine çok yakışan saçı ve makyajıyla harika görünüyor.


Yonca Evcimik kendini mumyalamış olabilir mi ?! Bu kadın ne zaman yaşlanacak merak ediyorum. Elbisesini birçok kişi eleştirmiş yerden yere vurmuş ama ben sevdim. Elin Nicki Minaj 'ı , Lady Gaga 'sı giyinirken ooo süper deriz iş bizimkilere gelince özenti deriz. Aksine geceye en uygun giyinen kişi Yonca Evcimik diyorum. Hem onlar daha yavruyken Yonca'cık çoktaaan böyleydi. Elbisesinin tümü kaset bantlarından yapılmış. Uğraş gerektiren bir iş olduğu aşikar. Ruhuyla, mesleğiyle, tipiyle çok örtüşen bir seçim olmuş.


Benim gençliğim Tarkan 'ın Kenan Doğulu 'nun Justin Timberlake 'i taklit ettiği devirlerde kaldı. Artık devir kıl kuyruk Justin Bieber devri. Ve karşımızda Sinan Akçil. Üstünden sakillik, olmamışlık ve özentilik akıyor. Bir türlü sevemedim şu Akçil 'i.Hamile olmadan en az 6-7 aylık hamile görünmek istiyorsanız işte bu tarz bir elbise seçmeniz yeterlidir !


Kendi 'nin elbisesinin kayısı tonunu çok sevdim ama modeli ve kumaşı sevmedim. Yine de fena görünmediğini söyleyebilirim.Ah Demet Akalın vahh Demet Akalın sen ne zaman giyinmeyi şık olabilmeyi başaracaksın bilemiyorum !! Kendisi benim guilty pleasure 'ım olur o yüzden ağır konuşmak istemiyorum. Kıyafeti tepeden tırnağa Emel Acar 'ın elinden çıkmış. Hani altı kaval üstü şeşhane ne demek diye sorarsanız işte aynen bu kıyafettir derim ve herkes ne demek istediğimi de rahatlıkla anlar ! O jean pantolonun kötülüğü, taşlı tüylü ceketi, taşlı derili çantası, taşlı ayakkabıları, mağazada ne varsa takmış takıştırılmış kolyeleri ve badana misali göz makyajıyla Demet Akalın adeta kendi liginde. Bunun bir tık ötesi de zaten Bülent Ersoy 'un ligi. 


Ömür Gedik 'e bakınca sadece mini eteğin altına giydiği parlak çoraplarını ve leopar ayakkabılarını görüyorum..Valla felaket korkunç kelimeleri bile az kalır. 


Zeynep Mansur deri straples büstiyeri ve siyah maksi eteğiyle gayet hoş görünüyor. Tasma model kolyesiyle fetiş akımının ucundan bakınıvermiş. Hermes Collier de Chien bilekliği ve siyah portföyüyle kıyafetini iyi tamamlamış. Keşke saçının rengi ve modeli daha modern olup makyajı da daha usta bir elden çıksaymış. Ve sıra gecenin en şık ismine geldi. Böylelikle yazımında sonuna gelmiş oluyorum. Törende en şık bulduğum isim tartışmasız Tülin Şahin 'dir. Çok güzel ve zarif bir elbise seçmiş. Ten rengi tül ile elbiseye aldatıcı bir straples kesim havası verilmiş. Çok çok ama çok beğendim. Makyajı kusursuz güzellikte. Saçları ise son dönemin modası örgü modeli. Clutchı ten renginden seçerek en doğrusunu yapmış. Kısaca hem törenin en şıkı hem de son dönemde gördüğüm en şık Tülin Şahin 'dir derim ve hepinizi öperiiim. :)

Yorumlar

 1. yorumlarına tamamen katılıyorum ama yine de geçen senelere nazaran bi tık iyi olması da sevindirici.. İzlemedim töreni ama geçen seneli gibi baldırı çıplak gelenleri görmedim henüz :)

  YanıtlaSil
 2. Deniz Akkaya altın takıları olmasa o kadar da felaket değil ya :)

  YanıtlaSil
 3. deniz akkaya benim çocukluğumda ne efsaneydi yahu. resmen dev bir ismin çöküşü. eski bir top model olduğuna ilk defa gören kimse inanmaz. bu alaturkalığa diyecek sözüm yok. ayrıca kendisi taş çatlasa 36-37'dir tahminimce ama ne yaptıysa kendine 40'ın üzerinde gösteriyor.

  ayşegül aldinç'in ise orda birine 'hayır' ya da 'noluyo?' anlamında kaş göz yaparken bu pozda yakalandığını düşünüyorum botoxu falan olsa da normal duruşu bu değil gibi.

  ömür gedik'i son hatırladığım en azından fit bir hatundu ne oldu 10 kilo falan mı almış?

  YanıtlaSil
 4. Tuğba Altıntop'un elbisesi bana; Marchesa'nın 2011 SS sezonundaki, Olivia Palermo'da da gördüğümüz, hayranı olduğum şu elbisenin korkunç bi esinlenmesi gibi geldi..
  http://2.bp.blogspot.com/-nSrJf3atFD0/TabyL-SMQtI/AAAAAAAAAr0/Yzv1Bk3edkQ/s1600/Olivia+Palermo+Marchesa.png

  YanıtlaSil
 5. üzüm üzüme baka baka kararirmis misali demet akalinin kiyafeti bülent ersoyun yaninda dura dura bu hale girmis yazikkk kot pantolonu ben bile bir dügüne giderken giymezken hanimefendi böyle bir törene bu kilikta gitmekten hic rahatsizlik duymamis ne bulduysa takmis pesss diyorum baskada birsey demiyorum ve geciyorum sinan akcila bende nedense bu adami hic sevmiyorum cok itici gelioyor bana herseyiyle ses desen zaten yok kiyafetide dedign gibi özenti sempatik desen hic degil yahu bu ülkede ünlü olmak bukadami kolay soruyorum size ??

  YanıtlaSil
 6. o değil de hadise'nin kendini sinan akçıl'dan kurtardığı iyi olmuş. kadın güzelleştikçe-hatta taş gibi oldukça kariyeri de beraber yükseldikçe sinan akçıl iyice zıpır 'teenage'lere dönmüş. hadise nerdeeee şu sinan nerde.

  YanıtlaSil
 7. Sibel Meriç faciasını görmediniz sanırım siz?

  YanıtlaSil
 8. Demet akalın benide şoka uğrattı, tamam kötü giyindiği olmuştur ama ödül törenine kotla gelmek neyin nesidir. Kanımca geçmiş yıllarda ödül dağıtımı konusunda eleştirdiği kral tv yi o kadar da ciddiye almıyorum algısını yaratmak istemiş olabilir.

  YanıtlaSil
 9. öykü'yü tek geçer öperim.
  ayşegül aldinç o kadar yeşil ki çim saha sanki, küpeler papuçlar baymış...
  ömer gedik ise Laleli'den gelirken uğramış gibi:) hihihi....

  YanıtlaSil
 10. genel olarak baktığımızda müziklerindeki,kliplerindeki "esinlenme"lerin, elbise tercihlerinde de dışa vurumunun tekrarı yaşanmış gibi.. zaten doğrudan müzik sektöründe olmayanlar da ya düğüne gider gibi ya da "heey bakın ben burdayım hadi beni çekin" der gibi giyinip gelmişler.. hal böyle olunca tek tek "kostüm"leri yorumlamaktansa geneli vasatın altında diyoruz ve bu durumu maalesef kanıksıyoruz :))

  YanıtlaSil
 11. Demet Akalin çok fena çok.. Yurdum insani Emel Acar'ida modaci yapti ya pehh!! Kadin nasil zevksiz nasil zevksiz "tasarimlar" yapiyor :/
  Nez'in kiyafeti Stella degil, sanirim kirmizi halida baska birinin adini söyledi.. Birde sivri dilli olmak istemiyorum ama Nez ve Stella? :)

  Ben en çok Öyku Serter'i begendim, sahane görunuyor ve keske töreni o sunsaydi diye düsündüm bende..
  Yil olmus 2013 artik perdeden bozma takma kirpiklerden, Bülent Ersoyvari makyajlardan kaçinalim, hiç mi yurt disindan kirmizi hali izlemiyorsunuz yahu?

  (Bu arada Zoe'nin Elie Saab'ina asik oldummm!)

  Son olarak söylemezsem çatlarim su Sinan Akçil'e kilim, öyle böyle degil, ergen bir çocuga özenerek bir kez daha kalitesini gösterdi!

  YanıtlaSil
 12. Tülin Şahin gerçekten en şık isim olmuş. Ayşegül Aldinç ve Yoncimik'ide beğendim.
  Ama Demet Akalın'ı kınıyorum ve biraz dada saygı diyorum.

  gülnihan

  YanıtlaSil
 13. hahaha yorumlar süper,tuğba altıntop'a kıyafetini sordular,ben böyle hector zamanı kıyafetlerini seviyorum dedi,hector dedi helenistik değil gerçi kıyafetin onlada ilgisi yok :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahahaahahah koptum bu yoruma :) hector :)

   Sil
 14. bu resimlere bakınca insanın amerikalı starlara olan sempatisi bir kat daha artıyor

  YanıtlaSil
 15. Tülin Şahin'in o poz , o duruş nedir öyle yahu?? O kadar burnu havada bir bayan ki. Geçenlerde bizim buralara (Adana'ya) geldi kitabını imzalatırken zorla güldürdüm kendisini. 2 saniye kadar sürdü. Hanımefendiyi sanki silah zoruyla ve bedavaya getirdiler buraya. İnsanları terslemesi, hareketleri, konuşması -ki ben kendisini beğenir, severdim- benim için o gün Tülin Şahin bitmiştir.Buradaki şıklığını bile o günkü yüzü, tavırları aklıma geldikçe göremiyorum. Not: ben bu arada bir üniv.de akademisyenim. Öküz de değiliz yani. Ben de kabahat ne gidersin Tülin Şahine kitap imzalatırsın!!!!Kim ki o?

  YanıtlaSil
 16. Deniz akkaya benı hayal kırıklıgına ugrattı genelde begenırdım bu sefer cıdden olmamıs, demet akalın hala 90'ların sonunda, gece klubune gıderken boyle gıyınırdık o yıllar. blucin uzeri suslu bluzlar falan ama gectı artık bu akım
  kendi ya da atiye'yi de begenmedim, nerde soyle ben burdayım diyen dikkat ceken popcular
  bir beyonce'mız bir rihannamız neden yok diye sormayalım hic kendimize

  YanıtlaSil
 17. Sinan Akçıl beni çok güldürdü. Ne diyeyim Allah da onu güldürsün.

  Aylin

  YanıtlaSil
 18. Tam bir Rocky Horror Picture Show.

  Gördüklerime inanmak istemiyorum.

  Funda

  YanıtlaSil
 19. Yazmayi unuttum. En iyisi Serter Hanim

  Funda

  YanıtlaSil
 20. Omur Gedik zaten neden hayatimizda ki?

  Sinan Akcil'i de zorlamanin onde gideni goruyorum. Hep olmamislik akiyor.

  Oyku Serter bir ara bir sarki yarismasinda sunuculuk yapiyordu. Orda da juri herkesi kastigi zaman yaptigi komik mimiklerle, bakislarla izlettiriyordu, ama her halde juri onlari gorunce kizcagazin kariyeri de baltalandi diye dusunuyorum.

  YanıtlaSil
 21. Tülin Şahin'in elbisesi sanırım bir Siren Ertan benzeri.. İnstagram hesabında bebek mavisi bir elbisesi var onunla aynı göğüs dekoltesine sahip..

  YanıtlaSil
 22. AYyy bana birşey oluyor. Bu görüntülere şaşırmadım ama Deniz Akkaya dan kötünün iyisini beklerdim. Nedir bu kıyafet kimin tasarımı bu? Nedir bu kolye? Birileri birşeyler açıklasın ve bu sayfaları Deniz Hnm'a da yollasın ki, bir daha böyle hatalara kurban gitmesin.
  Nur Fettahoğlu en eleganı ama haklısın Pelin birşeyler eksik. Tülin Şahin kusura bakmasın ama pozlarımıdır nedir bilemiyorum hep bir şeyler demode ve avam

  YanıtlaSil
 23. Pelin Hanım ellerinize sağlık, o gece ile ilgili içimden geçen bütün duygular sizinkilerle birebir aynı, ama bugün gazetedeki köşe yazısında Yüksel Aytuğ'un o gece ile ilgili yazdıklarını okuyunca, acaba ben yanlış kanalda bir program mı izledim diye düşündüm durdum.

  Deniz Akkaya'ya ne olmuş acaba, o Yunan büstü gibi afet gitmiş yerine gögüs dekoltesinden, kollarının altından et fışkırmış garip bir kadın gelmiş, elbisesi sanki 1 beden küçük gibi, basen kısmı sürekli yukarıya doğru toplanıp gerim gerim gerilmiş...

  Hele bir de sahnede Halil Sezai'nin sözüm ona jesti vardı ki, beni benden aldı, tişört hediye edeceğim diye sahnede playback yaparken bile kan ter içinde kaldığı tişörtü sahnenin ortasında paldır küldür çıkarıp Muhterem Hanım'ın eline o şekilde uzatması...Söyleyecek söz bulamıyorum...

  Demet Akalın için ise -amiyane tabir olacak ama Pelin Hanım lütfen kusuruma bakmayın- ucuzluk, basitlik akıyor, eee ne demişler kılavuzu karga olanın burnu ... çıkmazmış, bu gece için seçtiği modacı kendini doğru dürüst giydiremiyor elaleme nasıl faydası olsun,

  YanıtlaSil
 24. Pelin benim bu postta fawori yorumum kesinlikle Demet Akalın ın senin guilty pleasure 'ın olmasıdır.zaman zaman aynı hissi bende yaşıyorum çünkü.:)çok güldüm:)

  Ömür Gedik e ne oldu anlamıyorum.bu kadın eskiden cool ve hoş bir kadındı nereden böyle ucuz, seksi kadınlığa heveslendi anlayamıyorum

  YanıtlaSil
 25. Allahım sana geliyorum...
  Deniz Akkaya benim için hala ayrı bir yerde olduğundan, bir şey yapmak istemiş anlıyorum ama o elbisenin hem rengi hem de işlemesi izin vermemiş. Makyaj, takılar, saç falan Elf Prensesi gibi yoksa :)

  Göksel'i de beğendiğim için o ayağı görmemiş olmayı dilerdim. Ben mi yanılıyorum en basit kurallar değil mi bunlar, açık ayakkabıya koyu ten rengi çorap nedir Allah aşkına nediirrrr?

  Ayşegül Aldinç de kraliçelerden lakin o kıyafete uygun yaptığı Grinch yüzü de yüz puanlık :D Kadın kendi de farkında ortam o kadar yeşil ki, Grinch yüzünü yapıvermiş ama gerçekten çok hoşuma gitti. (Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas :D)

  Burcu Güneş ve o lanet iç çamaşırı, Tuba Altıntop'un dev bir altıntopa benzeyen sideboob'u, Ömür Gedik'in sakillik akan kıyafet bozuntusu ve kredisini yiye yiye bitiremediği hayvan sevgisini dışa vurmasına yardımcı leopar deseni aşkı, Sinan Akçil'in Peter Pan sendromlu kılığı ve o "Beybi beybi beybi uuu layk beybi beybi" duruşu, Kendi'nin acayip renkli çarşafı, Ece Sweetheart'ın "the gırmızılı gadın" halleri, Yonca Evcimik deliyken sevimli olmasına rağmen "su testisi" yorumlarıyla harcadığı kredisi... Texas, Magnolia'daki düğün çoktan yapıldı, yanlış yerde olduklarını hatırlatmamış kimse :(

  Tülin Şahin, Türkan Şoray, Zeynep Mansur ve hatta Nez ile piştisi hanımefendi aralarında pırlanta gibi duruyor gerçekten.

  YanıtlaSil
 26. Nur Fettahoğlu'nu unuttum ya. En güzel de o halbuki.

  YanıtlaSil
 27. birkac haftadır tulin sahinin moda programına denk gelıyorum ve o saatte pazar gunu hıc bısey olmayınca ıs yaparken arkada acık duruyor ızlıyorum, saka gibi bir program en son kazaklardan tuy ayıklamayı ogretıyordu tulin hanım. Her konuda uzmanımız; bir zamanlar kılo veremedıgı ıcın carkıfelekte mehmet alı erbıl tarafından yerden yere vurulan tulin hanım oldu ya yanarım yanarım ona yanarım. Beslenme saglık moda kazaktan tuy ayıklama :) Kusura bakmayın ama bence kimse ''sık'' degil.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sahsen kazaklardan tuy ayiklamayi bilmek isterim, cunkku o dertten muzdaribim. O kadar kiro tip doluyken ekran, nesi var kadinin anlamadim

   Sil
  2. evet kucuk bir tuy ayıklama makinesi alırsan sende tulin sahin gibi tv de program yapabilirsin bunda ogrenıcek bısey yok :)

   Sil
 28. pelin farketmediğine inanamıyorum nezin ve yanındaki kadının elbiseleri stella değil.

  YanıtlaSil
 29. tülin şahinin sadece saçları makyajı ve de clutchı şık. elbisesinin bir özelliği yok. duruşu da komik ötesi. gerçekten hoş giyinmiş ve giyindiğini taşıyabilen, havasına bürünebilen biri yokmuş gecede

  YanıtlaSil
 30. Tulin Sahin'i begenemedim ben. Durustan mi acaba. Bir sekilde olmamis. Deniz Akkaya'nin elbiseye gerekli yorumlar yapilmis o yuzden geciyorum ama makyajinin durumu nedir? Makyaj hatalari - Insani yasli gosteren makyaj nasil yapilir bakiniz Sekil 1a'lik bir durumu var.
  Hande

  YanıtlaSil
 31. sizden korkulur kim nerden giyinmiş yakalıyorsunuz:)

  YanıtlaSil
 32. sevgili blog sahibi bu elbisenin markasın yazarmısın çünkü bilsen bilsen sen bilirsin:) şimdiden çok çok teşekkürler. burada yer alan yeşim tandoğan elbisesini soruyorum
  Trunk show
  http://www.baskentmagazin.com/2013/04/02/beymende-ilkbahar-ruzgari/

  YanıtlaSil
 33. tülin şahin bir enteresan oldu ya. çok yapay ve ben artık hiç beğenmiyorum.o duruş nedir öyle. birazda kilo alması lazım

  YanıtlaSil
 34. bu ne??! :)son resim'de ki elbise balmain mi?

  http://www.tmz.com/photos/2013/01/05/kim-kardashian-9-months-pregnant-kanye-kimye-baby/images/2013/01/04/0104-kim-pregnant-9-20-jpg/

  YanıtlaSil
 35. Bence Atiye'nin secimleri yanlis. Hadi bacaklar bir yere kadar da ayaklar cocuk mezari gibi duruyor. Vucudunu yeterince tanimiyor belli ki.

  Omur Gedik bildigin Pink ozentisi. Bu halinde zerre kadar zarafet veya asalet yok.

  (Bakislarini saymazsak) Aysegul Aldinc ve Oyku Serter iyiler. Digerleri icin ayni seyi soylemek zor.

  YanıtlaSil
 36. Demet Akalın Emel Acar'la ilişkisini gözden geçirsin bence, Böyle arkadaşlık olmaz olsun .:) Emel Acar'ı kitsch bulurum ama hiç bu kadar kötü görünmez...

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.