MET GALA 'nın EN ŞIKI !!


Dün Anja Rubik şöyle bir tweet attı : "Most people attending the Met had no idea what punk is.. " Aynı düşünceye sahip olduğum için hemen retweet ettim. Ama bu kadar iddialı konuşmasıda içime şüphe düşürdü.  Çünkü MET postunu yazarken Anja Rubik 'in fotolarını görmemiştim o yüzden katıldığını bile bilmiyordum. Ne büyük bir hata yapmışım. Birde ne göreyim ?! Karşımda davetin en best of the best şıklığı !! Ne Sarah ne Sienna ne de Cara. Benim favorim Anja 'dır ötesi de yoktur. Okuyucularımdan bazıları temaya uymadığı için birçok güzel kıyafeti harcadığımı düşünmüş ama bu davet anlamı olan özel bir davettir. Amaç şık olmaktan öte temaya uygun bir kompozisyon çizmektir. 

Anja Rubik Antony Vaccarello imzalı etekleri metal detaylı kırmızı deri elbisesiyle tek kelimeyle muh-te-şemm !! Rahatlıkla bir Laleli güzeli olabileceğiniz tarzda bir elbiseyi en üst düzey klaslıkla taşımış. Bu elbiseye başka hiçbir renkten ayakkabı olmazdı. En doğrusunu yapıp kırmızı seçmiş. Kırmızı ruju, sarı saçları, makyajı, yakayı kaldırışı, kolları kıvırması, duruşu ve havasıyla tam da modernize edilmiş bir punk havasında. 

Bu davete böyle katılan bir kadın elbette kendine güvenerek iddialı bir tivit atar. 

Yorumlar

 1. gerçekten çok şık...

  gülnihan

  YanıtlaSil
 2. Bence de en şık isim Anja idi. Laleli güzeli riski de vardı tabii dediğin gibi ama öyle klas taşımışki... Geçen sene de Antony Vaccarello giymişti. O muhteşem bacaklarla herşey süper duruyor tabii.

  Ben de geceden favorilerimi ve eleştirilerimi paylaştım.
  http://onfashionandthings.blogspot.com/2013/05/met-gala-red-carpet-favorites-and-what.html

  YanıtlaSil
 3. bade işçil sandım bir an :)

  YanıtlaSil
 4. Iyi guzel hos da Gisele'le biraz pisti olmuslar sanki

  YanıtlaSil
 5. Bence hicbir numarasi yok. Punk degil vamp olmus. Madonna daha punk.

  YanıtlaSil
 6. Benim favorim Abbey Lee!

  http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2321403/Now-thats-real-punk-moment-Model-Abbey-Lee-Kershaw-supports-gun-control-flash-body-paint-Met-Gala.html

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.