MODA KURBANLARI

 


Gucci 'nin ilkbahar yaz koleksiyon salgını devam ediyor. Yabancılara bakınca bizim sosyetik isimlerin bu konuda çok daha başarılı olduklarını söyliyebilirim.

Charlotte Casiraghi 'nin tahta göğüsleriyle kıyafetin üstü ne kadar kötü görünüyorsa Kim Kardashian 'da ki dolgun hatlarda bir o kadar rahatsız edici. Son moda bu diye vücut tipini gözardı edenlerin rahatlıkla düşüceği bir hata.Aynı kıyafet Lara Stone ve Jennifer Lawrence 'ın üstünde şahane durmuş. Demek ki suç kıyafette değil :)

Yorumlar

 1. Yaaaaa :(
  Charlotte benim bayıldığım güzellik ve zarafette bir kadın inanılmaz beğeniyorum :)
  Elbise zaten kendisinden sakat üzeri böyle bizim rapunzel saçlı düz fönlü kızların boleroları gibi bir abuk subuk... Ya bir de Kim Kardashian'ın giydiği birşeyi giydiğini görünce içine pturmuştur diye düşünüyorum...
  Kim Kardashian yani... :/ Meeh..

  YanıtlaSil
 2. bende bayılırım charlotte'a. büyük bir hayalkırıklığı yaşıyorum. aslında herşeyi var kızın ama stili yok. deniyor deniyor ama bir türlü olmuyor.

  YanıtlaSil
 3. Bizim stili moda olan ne varsa giymek zanneden sosyetiklerimizi bile mumla aratmalarina ne demeli? :) gucciyi pazar malı olarak göstermekte ayrı bir basarı:)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Herhangi bir hakaret ve küfür içeren hiçbir yorum yayınlanmayacaktır.

Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşmanızdan mutluluk duyarım.